Mehmet Dinçerler Kimdir?

Mehmet Dinçerler 23 Ağustos 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Mehmet Dinçerler kaç yaşındadır diye merak edenler için yakışıklı iş adamının 35 yaşındadır. Doğdu ay itibariyle Mehmet Dinçerler burcu nedir sorusunun cevabı ise aslan burcu erkeğidir. Aslan burcu erkeğinin genel olarak hakimiyet kurma gibi bir hedefleri vardır. Her zaman iyi olmayı ister yönetilmeyi ve emir almayı sevmezler. Gururları, yönetici kişilikleri, hırsları, kıvrak zekalar ve gururları en belirgin özellikleridir. Mehmet Dinçerler aslen nerelidir sorusu da sık sorulanlar arasındadır. Ünlü bir kahve markasının Türkiye CEO’su olan Dinçerler aslen Gazianteplidir. Mehmet Dinçerler hangi üniversite mezunu diye bakacak olursak Haliç Üniversitesi endüstriyel tasarım bölümü mezunu olduğu görülür.

Başarılı iş adamı Dinçerler okuduğu bölümü hiç gerçek hayata taşımamıştır. Mehmet Dinçerler kariyeri 2007 senesinde kariyerine pastane imalathanesinde pastacı çırağı olarak başlamıştır. Bu işe başladıktan 4 sene sonra müdür yardımcısı olmuştur. 2005 ve 2010 senesinde Amerika’da yaz okuluna gitmiş burada kahve sektörünün trend oluşunu görmüştür. 2012 senesine gelindiğinde girişimini kahve sektöründen yapmıştır. 2011 senesinde Türkiye pazarından çıkan Gloria Jean’s Coffees markasını tekrar operasyona alıp ilk şubesini İstanbul Şişli’de açmıştır. 2023 yılına gelindiği bu kahve markası Türkiye’de on birinci senesini doldurmuş olacaktır. Gloria Jean’s Coffees Türkiye 120 şubesi ve 33 şehirde operasyonuyla Türkiye’nin en büyük kahve dükkanı markalarından biridir. 

Mehmet Dinçerler 2019 senesinde bir başka iş girişimine kalkışmıştır. Amerika’nın en meşhur pastanesi olan Magnolia Bakery Türkiye isim hakların almıştır. Pandemi senesine denk gelmesi kendisi için talihsizlik olsa da 2022 senesinde Avrupa’da ilk mağazasını açmış bulunmaktadır Mehmet Dinçerler babası kimdir sorusunu cevaplamak gerekirse Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’ in oğludur. 

Mehmet Dinçerler eşi kimdir sorusu sıkça sorulan sorular arasında yerini almıştır. Ünlü Şarkıcı Hadise ile Çırağan Sarayı’nda sade bir törenle evlenmiş ancak evlilikleri yalnızca 4 ay sürmüştür. Hadise ve Mehmet Dinçerler barıştı mı sorusu son zamanların merak edilen soruları arasında yerini alır.Hadise ara ara yaptığı açıklamalar ile böyle bir durum olmadığını hatta geriye dönüşün imkansız olduğu açıklamalarında bulunmuştur. Mehmet Dinçerler sevgilisi var mıdır sorusunun şu an için net bir yanıtı yoktur ancak başarılı iş insanı ara ara hayatına insanlar almaktadır. 

İş insanı hakkında merak edilen sorular arasında Mehmet Dinçerler boyu kaçtır ya da Mehmet Dinçerler kaç kilogramdır sorularıdır. Yakışıklı iş adamı 1,86 santimetre boyunda ve 100 kilogramdan fazla olduğu bilinmektedir. Hadise ile olan evliliği ile daha da tanınan Mehmet Dinçerler hayatına kendi işini yaparak devam etmektedir. 

Yorum yapın

takipçi satın al