Selin Yağcıoğlu Kimdir?

Eski spiker ve günümüzde Influencer olarak bilinen Selin Yağcıoğlu, 15 Kasım 1990’da İstanbul doğumludur. Selin Yağcıoğlu nereli sorusu sıklıkla sorulan sorulardan biridir ve yanıtı da Selin Yağcıoğlun’nun aslen Trabzonlu olmasıdır. Selin Yağcıoğlu kimdir gibi daha geniş kapsamlı bilgi gerektiren popüler sorular da vardır. Üniversite eğitimi ile ilgili olarak merak edilenler için belirtmek gerekirse, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur ve kariyerine insan kaynakları sektöründe başlamıştır.

Kariyerine medya dünyasında 2 yıl geçiren Yağcıoğlu, Fenerbahçe TV ve A Haber’ de spor spikerliği görevinde bulunmuştur. Selin sportif alanda kazandığı deneyim ve Fenerbahçe TV ile yaşadığı sosyal medya paylaşımı sorunuyla ün kazanmıştır. Kariyerinin ilk zamanlarında, 2016 yılında ve sonrasındaki birkaç yıl boyunca YouTube platformundaki içerikleriyle öne çıkan Selin, daha çok makyaj üzerine videolar hazırlamıştır. En son Youtube videosunu 2021 yılında yüklemiştir. Daha sonra Instagram’ın yükselişiyle birlikte bu sosyal mecrada içerik üretmeye devam etmiştir.

1,69 cm boyunda olan Selin, Akrep burcu olan sular grubu bir burçtadır, zira doğum günü 15 Kasım’a denk gelir. Selin Yağcıoğlu yaş bilgisine de doğum yılından 2023 yılına hesaplayarak 33 yaşında olduğunu söyleyebiliriz. Yaptırdığı yerinde birkaç operasyonla güzelliğine değer katan Selin Yağcıoğlu estetiksiz hali de oldukça merak edilenler arasındadır. Arama motorlarında Selin Yağcıoğlu eski hali şeklinde aramalar yaparak resimlere ulaşabilirsiniz.

2018 yılında Gökhan Balarısı ile dünya evine giren Selin’in bu evlilikten Su isminde bir kızı dünyaya gelmiştir (6 Ağustos 2019). Selin Yağcıoğlu neden boşandı konusuyla ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır. Selin Yağcıoğlu eski eşi Gökhan Balarısı ile ani bir kararla boşanmıştır. Daha sonraki yıllarda Selin Yağcıoğlu sevgilisi kim gibi söylentiler çıkmıştır. Berk Atan ile bir süre güzel bir ilişkisi olmuştur. Ünlü YouTuber, şu sıralar Selin Yağcıoğlu Berk Atan ile yaşadığı inişli çıkışlı bir ilişkisi olduğu bilinmektedir.

Selin Yağcıoğlu şuan aktif olarak Instagram hesabı kullanmaktadır. Instagram’da kendisini dijital içerik üreticisi olarak tanımlayan eski spiker, şuan itibarıyla 913 bin takipçiye ve 1343 gönderiye sahiptir. Youtube sayfasını 218 bin aboneye sahiptir ve 67 videosu bulunur. 

Yorum yapın