Sera Varol Kimdir?

Sera Varol 6 Aralık 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Sera Varol kaç yaşındadır diye merak edenler için 27 yaşındadır. Sera Varol burcu nedir sorusu da oldukça merak edilmiştir. Yay burcu kadını olan fenomen Sera risk almaktan ve hayata açık durmaktan keyif alır. Yay kadını genel olarak pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden bir yapısı mevcuttur. Geniş görüşlü ve eğlenceli tarafları vardır. Sera Varol nerede yaşamaktadır diye merak edenler için başarılı fenomen Sera Varol İstanbul’da yaşamaktadır. 

Sosyal medyada oldukça popüler biridir. Sosyal medya hesaplarında büyük kitlelere sahiptir. Oldukça dikkat çekmiş ve videoları büyük izlenmeler almıştır. Tiktok Fenomeni Sera Varol 2023 yılı itibariyle 7,4 milyon takipçiye sahiptir. Aynı zamanda 189,6 milyon beğenmesi bulunur. Sera Varol Tiktok hesabı üzerinden paylaştığı videolar genellikle kombin makyaj ve saç gibi kategorilere ayırmak mümkündür. Sera Varol Instagram hesabında kullanıcı adı sserakorkmaz şeklindedir. Bu hesap üzerinden 613 bin takipçisi 185 gönderisi bulunur. Sera Varol Youtube hesabına gelecek olursak bu sosyal mecrayı da oldukça iyi kullandığı görülür. Youtube hesabında kullanıcı adı @TheSera şeklindedir. Bu hesabında ise 614 bin abonesi bulunur ve 277 videoya sahiptir.

Sera Varol hakkında bir diğer merak konusu olan soru ise Sera Varol sevgilisi var mı sorusudur. Gözde fenomen bir dönem kendisi gibi sosyal medya fenomeni Semih Varol ile sevgiliydi ancak ilişkilerini sonlandırmışlardır. Son olarak Tiktok fenomeni olan takma adı da Obeyfendimen olarak bilinen Adem Ön ile ilişkisi vardır. Sera Varol boyu kaçtır ve Sera Varol kaç kilogramdır soruları da oldukça merak edilmiştir. Başarılı fenomen 1.65 metre boyunda ve 48 kilogramdır. Sera Varol lakabı nedir sorusu da oldukça merak edilmiştir. 

Kendisine “Kazıkların Efendisi” lakabı ile tanıtmıştır. Gerçek soyadı ise Korkmaz şeklindedir. Aslında kahverengi olan saçları şu an pembe rengindedir. Burnu estetiktir marjinal yapısıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. 

Yorum yapın

takipçi satın al