Şeyma Korkmaz Kimdir?

Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Bu durumda Şeyma Korkmaz kaç yaşındadır diye merak edenler için 34 yaşında olduğunu söylemek doğru olacaktır. Şeyma Korkmaz burcu nedir diye bakacak olursak yay burcu kadını olan Korkmaz genel olarak heyecanlı ve iyimser bir yapıya sahiptir. Burcunun özelliğinden kaynaklı olarak da becerikli ve yeteneklidir. Şeyma Korkmaz nerelidir sorusu da en çok merak edilen sorular arasında yerini almıştır. Başarılı oyuncu Eskişehir doğumludur. Güzel oyuncu hakkında bir diğer merak konusu ise Şeyma Korkmaz hangi üniversite mezunudur sorusudur. Güzel oyuncu 18 Mart Üniversitesi Resim- İş Öğretmenliği Bölümü mezunudur.

Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken oyuncu Şeyma Korkmaz okul yıllarında Volkan Sezai Suda ile birlikte çalışmıştır. Fotomodellik yapmıştır. Şeyma Korkmaz evli midir sorusu da en çok aratılan sorular arasındadır. Oyuncumuz rol aldığı Beni Affet dizisinde tanıştığı Cüneyt Mete ile 2019 yılında evlenmiştir. İkilinin güzel giden arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştür. Bu çift hakkında bir diğer merak konusu Şeyma Korkmaz’ın eşi ile arasındaki yaş farkı kaçtır sorusudur. Cüneyt Mete ile mutlu bir birliktelik sürdüren Şeyma Korkmaz eşi ile arasında tam 18 yaş fark bulunur.

Çift mutlu pozlarını kendi sosyal medya hesaplarından sıklıkla paylaşmaktadır. Aralarındaki yaş farkının aşklarına engel olmadığını gözler önüne sererler. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Şeyma Korkmaz 2011 yılında yayınlanan Hayata Beş Kala dizisinde Yağmur karakteri ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Beni Affet Feride kim sorusunun yanıtı olarak Şeyma Korkmaz yine 2011 yılında Beni Affet dizisinde Feride karakteriyle adını 8 sezon duyurma fırsatı bulmuştur. 

Daha sonra yeni projelerde yer alarak adını duyurmaya devam etmiştir. Oyuncumuz hakkında merak konusu olan bir diğer sorular ise Şeyma Korkmaz boyu kaçtır ya da Şeyma Korkmaz kaç kilogramdır sorularıdır. Güzel oyuncu  1.72 boyunda ve 55 kilogramdadır. 

Şeyma Korkmaz Tv Dizileri ve Sinema Filmleri 

  • 2022 yılında Bir Küçük Gün Işığı tv dizisinde Sude karakterinde rol almıştır. 
  • 2022 yılında Kuruluş Osman tv dizisinde Prenses Mari karakterinde rol almıştır. 
  • 2011-2018 yılları arasında 8 sezon süren Beni Affet tv dizisinde Feride karakterinde rol almıştır. 
  • 2011 yılında Hayata Beş Kala tv dizisinde Yağmur karakterinde rol almıştır.
  • 2015 yılında Öyle ya da Böyle sinema filminde Peri karakterinde rol almıştır.  

Yorum yapın

takipçi satın al