Berna Keklikler Kimdir? 

Berna Keklikler, Almanya’nın Gelsenkirchen şehrinde, gurbetçi bir ailenin kızı olarak 25 Şubat 1989 tarihinde doğmuştur. Kendisinin Berrin Keklikler adında bir kız kardeşi vardır. Lise eğitimini Almanya’da tamamlamıştır ve 2013 yılından beri İstanbul’da kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Berna Keklikler, ekonomi alanında eğitim almış olup, Miss Turkuaz Germany güzellik yarışmasında birinci olmuş ve modellik yapmaktadır. Boyu 176 cm, kilosu ise 61’dir. Kardeşi Berrin Keklikler ise “Miss Turkey” Güzellik Yarışması’nda ikinci olmuştur. 

İktisat eğitimi alan güzel kadın, 2014 yılından beri erkek kardeşiyle birlikte İstanbul’da yaşıyor. Liseden mezun olduktan sonra mankenlik eğitimi alan Berna Keklikler podyumlarda adından söz ettiriyor. Berna Keklikler kaç yaşında sorusu sıklıkla sorulan ve merak edilen sorulardan biridir. 2023 yılında Berna Keklikler 34 yaşındadır. Berna Keklikler’in İktisat bölümünde okuduğu da bilinmektedir.

Yarışmacı ayrıca FOX TV’de yayınlanan bir moda programında da yer aldı. Berna Keklikler Survivor 2022’de gönüllüler takımında yer alıyor. Survivor Berna Keklikler kimdir diye sorulduğunda verilecek pek çok yanıt vardır. Sinemaya olan sevgisini dile getiren Berna Keklikler, bale, buz pateni, yüzme, voleybol gibi çeşitli sporlarla uğraştığını ve haftanın her günü spor yaptığını belirtiyor. . Ayrıca “Stil Avcıları” adlı bir yarışma programına katıldı. Berna Keklikler bikinili bir fotoğrafıyla son günlerdeki gündemde oldukça kendinden bahsettirmiştir. 

Göz6 yarışmasında birinci olduktan sonra Erdi Ünver ile Survivor’a gitmeye hak kazanan Berna Keklikler, Survivor 2017 kadrosuna dahil oldu. Berna Keklikler, 2016 yılında Tv8’de yayınlanan Göz6 Yarışmasına katılmış ve 6 Ocak 2017 tarihinde yapılan oylama sonucunda Survivor 2017 ödülünü kazanmıştır.  Aynı yarışmada bulunan Berna Keklikler ve Zeyd arasında kısa süreli bir ilişki başlamıştı. 21 Ocak 2017 tarihinde ise Dominik’te Acun Ilıcalı’nın sunumuyla Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Berna Keklikler Instagram hesabında 378 bin takipçisi bulunmaktadır. Berna Keklikler Twitter resmi hesabında 16.3 bin takipçisi bulunmaktadır.

Yorum yapın

takipçi satın al