Derin Talu Kimdir?

Derin Talu, Defne Samyeli ve Eren Talu’nun kızıdır. Çiftin evli olduğu dönemde dünyaya gelen Derin Talu, anne ve babasından ayrıldıkları dönemde büyümüştür. Derin Talu yaş ve burcu sevenleri tarafından oldukça merak edilen özellikleri arasında. 3 Eylül 2003 New York doğumlu olan Derin Talu 2023 yılı Eylül ayında 20 yaşında olacaktır. Doğum günü itibari ile de Başak burcudur. 2003 doğumlu olan Derin Talu, moda dünyasına büyük ilgi duymaktadır. 

Tıpkı ablası Deren gibi Defne Samyeli de ABD pasaportu alabilmek için Derin’i New York’ta dünyaya getirdi. Lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra başarılı bir kariyer hayali kuran Derin Talu, Los Angeles’ı seçerek eğitimini yurtdışında sürdürmeye karar verdi. Hem oyuncu hem de model olma hayalleri kuran Derin Talu, dikkat çekici fiziği ve güzelliğiyle şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Derin Talu boy ve kilosunun kaç olduğu sevenleri tarafından merak edilmiştir.  Derin Talu boyu 1.73 cm olarak bilinir ve kilosu da 50’dir.İlk podyum deneyimini geçtiğimiz günlerde Atıl Kutoğlu’nun defilesine katılarak yaşadı. 

Defne Samyeli ile Eren Talu’nun evliliğinden doğan 17 yaşındaki Derin Talu, liseden mezun oldu. Derin Talu mezuniyet anlarını Instagram hesabından gururla paylaştı. Derin Talu İnstagram hesabında 2023 yılı itibariyle 240 bin takipçisi ve 290 gönderisi vardır. Bunun yanında kullandığı tek sosyal platform Instagram değil aynı zamanda 2 yıl öncesinde Fortnite yayınlarını Twitch’ten yapmaktaydı. Twitch platformunda o zamandan kalan 7.8 bin takipçisi bulunmaktadır. Derin Talu geçtiğimiz Ocak ayında bir magazin sayfasının paylaştığı gönderi ile gündem olmuştu. Derin Talu Hakan Sabancı  ile bir gece klübünde yakın bir şekilde görüntülenmişler. Ancak aralarında bir şey olmadığı da sonradan öğrenilmiştir.

Derin Talu ve sevgilisi hakkında çıkan şiddet haberleri sevenleri tarafından oldukça ilgiyle takip edildi. Derin Talu Emircan Şahin ilişkisi, Emrican Şahin’in Derin Talu’yu darp ettiği iddialarıyla bitmişti. Konunun gerçekliği ise Derin Talu’nun annesi eski model ve sunucu Defne Samyeli’nin konuşmasıyla doğrulandı. Samyeli, kızının bu konuda yanında olacağını belirten konuşması şu şekilde:

“Kızım Derin Talu’nun, Emircan Şahin tarafından darp edildiğine dair haberler doğrudur. Ailemizi çok derinden sarsan bu olay sonrası bir anne olarak benim için en önemlisi çocuğumun psikolojik ve fiziksel sağlığı. Süreci bu hassasiyetle geçirmeye gayret ediyoruz. Şiddetin her türlüsü tolere edilemez. Kadına, çocuğa, herhangi bir canlıya şiddetin karşısında olmak, onunla en kuvvetli şekilde mücadele etmek birey olarak her birimizin sorumluluğu. Şiddeti yok sayıp, tolere edip, halı altına süpürdükçe bir sonraki çocuğumuzun, kardeşimizin hayatını tehlikeye atıyoruz. Emircan Şahin hakkındaki yasal sürecin başlatılması kızım Derin Talu’nun rızasına bağlı bir konu. Ben onun iradesine paralel olarak bunun bizzat takipçisi olacağım” 

Yorum yapın