Elçin Afacan Kimdir?

Güzel oyuncu 1991 yılında 21 Ocak İstanbul’da doğmuştur. Bu durumda kova burcudur. Elçin Afacan kaç kilo sorusu son zamanların en merak edilen soruları arasında yer almıştır. Başarılı oyuncu 58 kilodadır. Elçin Afacan boyu 168 santimetredir. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır. 

Elçin Afacan eğitimini tamamladıktan sonra 2016 yılında Fox’ta yayınlanan Görevimiz Komedi adlı yarışma programında gösterdiği performans ile ilk kez kamera heyecanını tatmıştır. Yarışmadan sonra ilk dizi deneyimini ise yine aynı yıl Show Tv’de yayınlanan İçerde dizisinde Gülçin adlı karakteri canlandırarak yaşamış oldu. Elçin Afacan kaç kilo verdi sorusu uzun süredir gündemden düşmemiştir. Aynı zamanda Elçin Afacan ameliyat oldu mu da en çok merak edilen sorular arasındadır. Elçin Afacan zayıflama süreci kısmından bahsederken mide ameliyatı geçirmediğini sporla ve diyetle zayıfladığını belirtmiştir. Şu anda 58 kiloda olduğunu ve görenlerin başta tanımadığı belirtmiştir.  Bakan bir daha bakıyor bu durumdan da gurur duyuyorum demiştir. 

Elçin Afacan zayıflamak için diyetisyen kontrolünün önemli olduğunu belirtmiştir. Yeni görünümünü buna borçlu olduğunu söyleyerek iradesini kontrol altında tutabileceğini söylemiştir. Zayıflamak için et ve sebze ağırlıklı beslenen oyuncu aynı zamanda gluteni, şeker ve karbonhidratı hayatından çıkardığını ve bu şekilde bir yılda 28 kilo verdiğini söylemiştir. 

Güzel oyuncu Elçin Afacan tv dizisi oyunculuğunun yanında sinema filmi ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. Elçin Afacan sevgilisi konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır aşk konusu için de aşk koşulsuz şartsız sevebilmektir demiştir. Elçin Afacan sosyal medya hesapları ınstagramda 1.8 milyon takipçisi bulunmaktadır ınstagram kullanıcı adı ise elcinafacan şeklindedir. Güzel oyuncu aynı zamanda twitter kullanmaktadır. Burada da 58 bin takipçisi bulunur, kullanıcı adı ise elcinafcn şeklindedir. 

Elçin Afacan Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

 • 2020 yılında Übü Hep Übü tiyatro oyununda rol almıştır. 
 • 2017 yılında Blu tiyatro oyununda rol almıştır. 

Elçin Afacan Rol Aldığı Film Ve Diziler

 • 2022 yılında Çöp Adam tv dizisinde Meryem karakterinde rol almıştır. 
 • 2022 yılında Senden Daha Güzel tv dizisinde Reyhan karakterinde rol almıştır. 
 • 2021 yılında Benden Ne Olur? Sinema filminde Gamze karakterinden rol almıştır. 
 • 2021 yılında Dört Duvar sinema filminde ofis çalışanı karakterinde rol almıştır. 
 • 2017-2020 yıllarında Kadın tv dizisinde Ceren karakterinde rol almıştır.  
 • 2019 yılında Bir Aile Hikayesi tv dizisinde Beste karakterinde rol almıştır. 
 • 2017 yılında Deli gönül tv dizisinde rol almıştır. 
 • 2016-2017 yıllarında İçerde tv dizisinde Gülçin karakterinde rol almıştır.
 • 2016 yılında Görevimiz Komedi tv dizisinde yarışmacı olarak rol almıştır. 

Yorum yapın

takipçi satın al