Prenses Elif Kimdir ?

Prenses Elif 2016 yılında kurulmuş olan Youtube kanalıdır. Kanal içerikleri çocuklara yönelik olan videolardan oluşmaktadır. Kanal videolarında küçük Elif ve ailesinin olduğu içerikler üretilmektedir. Antalya’da yaşayan Elif 2011 doğumludur. Annesi Ukraynalı Valeriia Shkoda ve babası Türk Ersin’dir. Kanal anne ve babası tarafından yönetilmektedir. Kanal şuana kadar 6 milyardan fazla görüntülemeye sahiptir. Prenses Elif youtube’un yanında instagram sayfasında da fazlasıyla takipçiye sahiptir. İnstagram takipçi sayısı 231 bindir. Youtube’da ise bu takipçi sayısının oldukça üstünde olan 3.47 milyon abonesi bulunmaktadır. 

Prenses Elif Kaç Yaşında?

Prenses Elif Youtube kanalında içerik üreten Elif Youtube’a başladığı tarihten itibaren uzun zamanlar geçmiştir. 2011 Antalya doğumlu olan Elif prenses şuan 12 yaşındadır. 5 yaşından beri youtube’da olan Prenses Elif başladığı küçük yaştan itibaren oyuncaklarla oynadığı videoları, ailesiyle olduğu içerikleri paylaşarak kendi yaş kitlesinden oluşan bir takipçi topluluğuna ulaşmaktadır.  

Prenses Elif Kanalı

Elif, Youtube’daki Prenses Elif kanalıyla herkes tarafından tanınan bir isim olmayı gerçekleştirmiştir. Henüz 5 yaşındayken başladığı youtube platformuyla fenomen olmayı başaran Prenses Elif çocuklardan yetişkinlere herkesin gönlünde iyi bir yer edinmekle kalmamış sevgisini de kazanmıştır. Günümüz dünyasının teknoloji çocukları interneti bu şekilde paylaşımcı kullanarak, tatlı hal ve hareketleriyle herkesi kendine bağlamayı da başarıyor.

En sevimli hallerinin yanı sıra oldukça farklı davranışları, oynadığı oyunlardan katıldığı etkinliklere kadar birçok içerikte öne çıkıyor. Birçok çocuk youtube Prenses Elif kanalı üzerinden izleyerek kısa sürede Prenses Elif lakaplı Elif’in bu kadar ünlü bir fenomenliğe adım adım yaklaşmasına yardımcı olmuştur. 

Anne ve babası tarafından videoları çekilerek kanal yönetiminin sağlandığından dolayı da tüm aboneleri tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmiştir. Bu kadar çok sevilen bir isim olmasının yanında, bu denli çok abonesini ve izleme sayısıyla birçok Türk youtube kanalına oranla ilkler arasına girmeyi de başarmıştır.

Prenses Elif Ne Kadar Kazanıyor?

Minik ve sevimli bir Youtuber olan Prenses Elif ne kadar para kazanıyor sorusunun cevabı aylık olarak izleme oranlarına göre değişiklik gösteriyor ancak ortalama 85 bin tl kazanıldığı tahmin edilmektedir. 

Yorum yapın