Adem Ön (Obeyfendimen) Kimdir?

Tiktok platformnun bir diğer popüler içerik üreticilerinden olan obeyfendimen kullanıcı isimle obeyfendimen gerçek adı Adem Ön ünlü bir fenomendir. Sosyal medya platformlarında da hızla yükselmiştir. Fenomen listelerinde yerini almıştır. Obeyfendimen Youtube kanalında yayınladığı vlog ve özgün içerikler ile adından sıkça bahsettirir bir haldedir.

Obeyfendimen gerçek adıyla Adem Ön sosyal mecralarda adını duyurduğu gibi aşk hayatıyla da gündem olur. Obeyfendimen ınstagram ve tiktok da geniş bir hayran ve takipçi kitlesi olduğu için hakkında merak edilenler de artmıştır. Bu durumda sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırma yapmaya başlamışlardır.  Adem Ön (Obeyfendimen) kimdir? Sorusu ise de bu araştırma sırasında en çok sorulan sorular arasında yer edinir.

Sosyal medyanın yakışıklı fenomeni Adem Ön hakkında merak edilenlere gelecek olursak bu fenomen açık lise ile eğitimine devam eder durumdaydı. Daha sonrasında 2019 yılına kadar Eskişehir’de yaşamını sürdüren Adem Ön bir youtube kanalı kurmaya karar verdi. Adem Ön kimdir? Fenomenimiz daha sonra Rıfat Can Sever ve Altuğ Yıldırım ile yakın arkadaşlığı vasıtasıyla birlikte youtube kanalı kurdu. Bu süreç devam ederken Obeyfendimen’in arkadaşı Rıfat Can Sever’in İstanbul’da Üniversite kazanmasıyla İstanbul’a taşınmaya karar verdiler.

Obeyfendimen Kaç Yaşında?

Ünlü fenomen Obeyfendimen gerçek adıyla Adem Ön paylaştığı içeriklerin yanı sıra dövmeleriyle de oldukça dikkat çeker. Aynı zamanda Obeyfendimen tiktok paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Fenomen haline gelen Obeyfenimen’in en çok merak edilen bir diğer sorusu da Obeyfendimen kaç yaşında olmuştur? 13 Ekim 1999 doğumludur. Dolayısıyla 24 yaşındadır. Terazi burcundadır. En son bilinen Obeyfendimen kilosu 67 ‘dir. Başka bir merak edilen bir soru ise Obeyfendimen boyu olup en son kaydedilen verilere göre 173 boyundadır.

Obeyfendimen paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ederken hakkında merak edilenler de artmaya devam eder durumdadır. Bir diğer merak konusu da Obeyfendimen nereli? Olduğu konusudur.  Obeyfendimen gerçek adıyla Adem Öz aslen Eskişehirli olup 19 yaşına kadar yaşamını orada sürdürmüştür. Şu anda ise İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Obeyfendimen Sevgilisi

Adından her konuda sık sık söz ettiren Obeyfendimen sevgilisi konusunda da oldukça fazla konuşulmuştur. Bir zamanlar Obeyfendimen instagram hesabı üzerinden sık sık Buse Kokmaz ile videolar ve fotoğraflar paylaşımında bulunur. Hatta paylaştığı bir fotoğrafın üzerine “Arkadaşlarım sana yenge demek istiyor ama olmuyor.” Yazmıştır. Bu paylaşımından sonra Obeyfendimen Instagram takipçileri ikiye bölünmüştür. Daha sonra aldatılma konuları çıkmıştır. Obeyfendimen eski sevgilisi Buse Korkmaz canlı yayında Adem Ön’ün kendisini Siena ile aldattığını iddia etmiştir.  Çiftin barışıp barışmayacağı konusu ise o zamanlar bir muamma olarak kalmıştır.

Adem Ön sevgilisi Sera adındaki sevgilisiyle ilişkilerine şimdilerde dolu dizgin devam etmektedir. Bu çiftin ilişkileri zaman zaman sekteye uğrasa da hatta ayrılık iddiaları ile gündeme gelseler de şu an ilişkileri devam etmektedir. Obeyfendimen Sera ilişkisi ciddi boyutlara taşınma yolunda olup ilişkileri kıskanılır boyuttadır. Sera daha önce Semih Varol ile ilişkisini noktalamasının ardından uzun bir süre kalbini kapılarını kapatmıştır. Uzun süredir ilgisini fark ettiği Adem Ön’e bir şans vermiştir. İkilinin mutlu birlikteliği devam eder durumdadır.

Adem Ön ile yapılan bir röportaj da spor yapıp yapmadığı sorulmuştur. Kısa bir süre boks yaptığından bahsetmiştir. Tekrar yapmayı düşündüğünü ve buna fitness ile beraber devam etmek istediği belirtmiştir. Hangi takımı tuttuğu sorusuna ise herhangi bir takımı desteklemediği söylemiştir. Fenomenlerin sosyal mecralardan para kazanıp kazanmadığı da oldukça merak edilen bir soru olduğundan kaynaklı Obeyfendin tik tok platformu üzerinden para kazanıp kazanmadığı sorulmuştur. Fenomenimiz tik tok üzerinde para kazandığını belirmiştir.

Adem Ön genel olarak kendinden bahsederken dizi ve film sektörüne yönelmek istediği ama aynı zamanda sosyal medyayı da bırakmak istemediği belirtmiştir. Sosyal mecralarda sevmediği isimlerin olmadığını hatta genel anlamda kimseyi umursamadığı söylemiştir. Çocukluk arkadaşları ile yoluna devam ettiğini de belirtmiştir. Evde yalnız kalmaktan pek hoşlanmadığı çünkü yalnız kaldığında çok fazla düşündüğünü ve bu durumdan etkilendiğini söylemiştir. Hatta fobilerinden bahsederken köpeklerden ve yalnız kalmaktan korktuğuna değinmiştir. İlerde çocuğunu sosyal medyada fenomen olmak istediğini öğrenirse buna izin vermeyeceği söylemiştir. Çünkü izleyici kitlesinin çocuğunun psikolojisinin bozulacağını düşünmüştür.

Obeyfendimin’in röportaj sonrasında takipçilerine de bir mesajı vardı: “Hayallerinizden asla vazgeçmeyin. Zoru başarırsınız, imkansız zaman alır. Asla pes etmeyin. Hayal kurun, hayal kurmazsanız yolunuza devam edemezsiniz. Denemekten korkmayın. Unutmayın dediğim gibi, her başarı deneme kararıyla başlamıştır.” diyerek röportajını sonlandırmıştır.

Adem Ön (Obeyfendimen) Sosyal Medya Hesapları

Obeyfendimen sosyal medya hesaplarında günden güne takipçi sayısı artar durumdadır. Instagram hesabında 344 bin takipçisi bulunur. Obeyfendimen twitter hesabında ise 38 bin takipçisi vardır. Asıl çıkış yaptığı Obeyfendimen tik tok hesabında ise 2.3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Beğeni sayıları da takipçi sayısının oldukça üstündedir.  Arkadaşları ile yeni içerikler ürettiği Obeyfendimen Youtube hesabında ise 98 bin abonesi bulunur. Videolarındaki beğeni sayıları da oldukça yüksektir.

Yorum yapın