Aslı Güler Kimdir?

Aslı Güler kimdir, Aslı Güler kaç yaşında gibi sorular ya da Aslı Güler’e neden eskici deniyor gibi konular pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Özellikle kendisini seven kişiler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istemektedir. Ayrıca kendisi farklı yapıtlarda rol aldığı için Aslı Güler hangi dizilerde oynadı da bir soru işareti oluşturmaktadır. Bu gibi soruların yanıtına aşağıdan ulaşmanız mümkündür. Ek olarak Aslı Güler ve CZN Burak ilişkisi ne oldu diyorsanız ya da Aslı Güler kanser mi diye endişeleniyorsanız da cevapları alabilirsiniz.

TikTok paylaşımları ile bilinen Aslı Güler, 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bununla beraber kendisinin Bursalı olduğu bilinmektedir. Kendisi Uludağ Üniversitesi’nde Siyaset Bölümünde lisans eğitimi almaktadır. Özellikle saçlarını kazıtması ile birçok kişinin aklında soru işaretleri meydana gelmiş, sevenlerini de korkutmuştur.

Uzun ve sarı saçları olan Aslı Güler saçını kazıttığı zaman birçok kişinin aklına kanser şüphesi gelmiştir. Ancak başarılı fenomenin kanser olmadığı ve psikolojisinin bozulduğu iddia edilmektedir. Ayrıca saçlarını evde kendisinin kestiği de söylenmektedir. Anksiyete dürtü bozukluğu tanısı konulan başarılı ismin tedavisine bir süre devam edeceği belirtilmektedir.

Aslı Güler’in Sevgilisi Var Mı?

İnsanlar ünlülerin ve sosyal medya fenomenlerinin sevgilisi olup olmadığını sıklıkla merak ederek sormaktadır. Aslı Güler ve CZN Burak ilişkisi de bu kapsamda pek çok kişi tarafından düşünülen konular arasındadır. Aslı Güler’in sevgilisi var mı sorusunu ise evet yanıtı verilir. Şuan ki sevgilisinin Onur Elmas olduğuna dair bilgiler mevcuttur. Ancak CNZ Burak ile olan ilişki iddiası ile de oldukça ses getirmiştir. İkili bir dönem aşk yaşadıkları iddiası ile gündem olmuştur. Aslı Güler’e neden eskici deniyor da bu kapsamda merak edilen bir konudur. Aslı Güler ve Merve Yalçın yakın arkadaştır. Aslı Güler CZN Burak ile ilişki yaşadığından beri Merve Yalçın’ın takipçileri ona söz konusu lakabı vermiştir.

Aslı Güler Kimdir?

Aslı Güler kendisini yakından tanımak isteyen pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Başarılı fenomen İstanbul doğumlu olup yaşantısını da burada devam ettirmektedir. Aslı Güler kimdir sorusu için özel hayatından cevap verilmesi istenirse bir kız kardeşi olduğu adının da Işıl Güler olduğu şeklinde yanıt verilebilir.  Başarılı fenomenin yer aldığı filmler de vardır. Bu kapsamda geçmiş dönemlerde Kiraz Mevsimi, Çilek Kokusu, Hatırla Gönül ve Güneşin Kızları isimli dizilerde oynadığı bilinmektedir.

Aslı Güler Boyu ve Kilosu Kaç?

İnsanlar sevdikleri kişilerin boy ve kilo özelliklerini de sıklıkla merak etmektedir. Bu nedenle özellikle Aslı Güler’in hayranları kaç kilo olduğunu, boylarını da sık sık sormaktadır. Aslı güler boyu ve kilosu kaç sorularının yanıtı ise 1.78 cm olup kilosu 66’dır.

Aslı Güler Sosyal Medya Hesapları

Aslı Güler sosyal medya hesapları onu takip etmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.  Kendisinin TikTok hesabı mevcut olup kullanıcı adı “asliguler”dir. Burada kendisinin 2.7 milyon takipçisi, 118.8 milyon beğenisi yer almaktadır. Kendisi ise 1891 kişiyi takip etmektedir.

Eğer TikTok hesabını takip etmek istiyorsanız ‘@asliguler’ kullanıcı adıyla tiktokta aramanız yeterlidir. Bunun yanı sıra YouTube kanalı da yine yer almaktadır. Burada kendisinin 247B abonesi yer almaktadır. Kanalına hemen ulaşmak istiyorsanız https://www.youtube.com/channel/UC0Q_S3hAHvfGpTGPZX6_aoQ adresinden ulaşmanız mümkündür. Ek olarak İnstagram hesabı da yine yer almaktadır. Burada kendisinin 587 bin takipçisi vardır ve kendisi 572 kişiyi takip etmektedir. 687 gönderisi olan fenomeni takip etmek istiyorsanız ‘asliguler’  kullanıcı adı ile instagramdan takip edebilirsiniz. Aslı Güler sosyal medya hesapları nedir diyorsanız bu şekilde hesaplarına ulaşmanız mümkündür.

Aslı Güler’in Burcu Ne?

Günümüzde insanlar sevdikleri fenomenlerin ve ünlü isimlerin sadece doğum tarihlerini değil aynı zamanda burçlarını da merak etmektedir. Bahsettiğimiz üzere kendisi 1998 doğumludur ve bu bakımdan 25 yaşındadır. Aslı Güler’in burcu ne sorusuna ise bilinen bir yanıt verebiliriz. Kendisinin burcunun Yengeç olduğu bilinmektedir ve yükseleni ise Akrep’tir. 

Yorum yapın