Aslı Kaya (The Aslı) kimdir?

Aslı Kaya kendine özgü tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir sosyal medya fenomenidir. Aslı Kaya Instagram hesabında 765.000 takipçisi bulunurken, Aslı Kaya YouTube hesabında 1.45 milyon abonesi bulunmaktadır. Aslı Kaya Korku videoları çekerek çok sayıda YouTuba Abonesi kazanmıştır. 

Aslı Kaya (The Aslı) kimdir? Sorusu özellikle ünlü oyuncu Demet Özdemir hakkında bulunduğu bazı iddialar sonucunda çokça merak edilmiştir. Aslı Kaya Demet Özdemir ile bir süre aynı evde kaldıkları ve aşk yaşadıkları iddiasında bulunmuştur. Bu yazımızda Aslı Kaya Kimdir? Sorusunu detaylı bir şekilde araştırırken aynı zamanda Aslı Kaya eğitimi hakkında da bilgi veriyor olacağız.

Aslı Kaya Kaç Yaşında?

Aslı Kaya’nın takipçilerinin merak ettiği bir başka konu da Aslı Kaya Kaç Yaşında olduğudur. Aslı Kaya şu anda 33 yaşındadır. Aslı Kaya doğum tarihi 16 Aralık 1989’dur. Aslı Kaya burcu bu tarihe göre yay burcudur. Yay burcu insanlarının öne çıkan özelliği içtenlikleri ve iyimserlikleridir. Aslı Kaya doğum yeri İstanbul Bakırköy’dür. Aslı Kaya 2 çocukluk bir ailede hayata gözlerini açmıştır. Aslı Kaya’nın babası Mehmet Kaya ve Aslı Kaya’nın annesi Kudret Hanımdır. Fenomen Aslı Kaya babasını ne yazık ki akceğir kanseri sebebiyle kaybetmiştir. Bilinene göre Aslı Kaya ailesi ile 2017 yılından bu yana görüşmemektedir.

Aslı Kaya Mesleği

 Aslı Kaya şu anda içerik üreterek hayatını devam ettirse de Aslı Kaya Mesleği sorgusuyla hayranları asıl mesleğini öğrenmeye çalışmaktadır. Aslı Kaya çift üniversite bitirmiştir. Bu üniversitelerden ilki Kırklareli Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümüdür. Daha sonra Beykent Üniversitesi Grafik Tasarımı bölümünü de bitirmiştir.

Aslı Kaya Fiziksel Özellikleri

Aslı Kaya kendine özgü tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu nedenle internette sık sık Aslı Kaya fiziksel özellikleri hayranları tarafından araştırılmaktadır. Aslı Kaya eski hali de Aslı Kaya hakkında merak edilen bir başka konudur. Bu konu hakkında Ayşe Kaya ekşi sözlükte oldukça konuşulmuştur. 

Aslı Kaya’nın fiziksel özelliklerine gelecek olursak 1.57’dir ve Aslı Kaya kilosu 53’dür. Aslı Kaya kız mı erkek mi sorusu da özgün tarzından dolayı takipçileri tarafından sıklıkla sorgulanmaktadır. Aslı Kaya cinsiyeti kızdır. Fakat kendisini lgbt üyesi olarak tanımlamaktadır.

Aslı Kaya’nın Sosyal Çevresi

Sosyal medya fenomenleri kadar sosyal medya fenomenlerinin çevresi de hayranları tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Aslı Kaya’nın sosyal çevresi hakkında bilgi vermeye aşk hayatından başlayabiliriz. Aslı Kaya Sevgilisi ile ayrılmıştır. Aslı Kaya eski sevgilisi Kedi Mari’dir. Aslı Kaya Norapella ile eskiden yakın arkadaştır fakat yollarını ayırma kararı vermişlerdir.

Sosyal medya fenomenleri genellikle hayranları tarafından merak edilirken, aynı zamanda sosyal medya fenomenlerinin çevresi de hayranlar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Aslı Kaya da bu konuda istisna değil. Onun hakkında merak edilenler arasında Aslı Kaya’nın sosyal çevresi de bulunuyor. Aslı Kaya eski sevgilisi Kedi Mari olarak bilinen bir isimdir ve ikilinin ayrılığı sosyal medyada oldukça konuşulmuştur. 

Bunun yanı sıra, Aslı Kaya’nın yakın arkadaşları da hayranları tarafından merak edilmektedir. Aslı Kaya Norapella ile eskiden yakın arkadaştır. Ancak, ikilinin yolları ayrılma kararı almışlardır. Bu karar da yine sosyal medyada konuşulmuş ve hayranları tarafından merak edilmiştir.

Yorum yapın