Ayda Kutay Kimdir?

Ayda Kutay, yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmesinin yanında güzelliği ve gizemli olması ile de dikkatleri çekmektedir. Ayda Kutay kimdir sosyal medyada bu genç kadını takip eden kişiler tarafından çok fazla merak edilmektedir. Ayda Kutay neden tutuklandı sorusu ise güzel fenomenin yaptığı geçmişte tutuklandığı açıklamasını yaptıktan sonra daha çok sorulmaya başlanmıştır.

Sosyal medya fenomeni olma yolunda hızlı adımlarla yükselen Ayda Kutay gerçek ismi sosyal fenomeni hakkında merak edilen konular arasında yer almaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda ise genç fenomenin gerçek ismi ile sosyal medya hesaplarını açtığını ortaya koymaktadır. Ailesi ve geçmişi hakkındaki bilgileri paylaşmamaktadır. Bunun yanında sosyal medya fenomeninin anne ve babasının ayrı olduğu bilinmektedir. Ayda Kutay hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Ayda Kutay Kimdir?

14 Şubat 1998 doğumlu olan fenomenin nereli olduğu hakkında kesin bilgi bulunmamaktadır. Bundan dolayı fenomenin İstanbullu olduğu kabul edilmektedir. Ayda Kutay kimdir incelemesinde eğitim hayatı da araştırılmaktadır. Eğitim hayatına devam eden genç fenomen şu anda Kültür Üniversitesi Sivil Havacılık Bölümünde eğitim görmüştür. Ayda Kutay kardeşi var mı ismi ne, kaç yaşında gibi bilgiler bulunmamaktadır. Bunun yanında fenomenin yaptığı tiktok paylaşımlarında yer alan Özgür Balakar ile kardeş olduklarına dair söylentiler bulunmaktadır. Yine de bu söylentilerin doğruluğu hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Tiktok, Instagram gibi sosyal medya platformları ile yaptığı paylaşımlar binlerce kişi tarafından izlenmektedir. Fenomenin takipçilerinin sayısı da sürekli artmaktadır. Ayda Kutay Uzunmakarna yanında pek çok sosyal medya fenomeni ile de videolar çekmektedir. Arkadaşı olan fenomenler ile birlikte videolar çekerek bunları hesabından paylaşmaktadır.

Ayda Kutay Boyu, Kilosu

Güzelliği ile dikkat çeken Ayda Kutay boyu 1,72’dir. Düzgün fiziği ile dikkat çeken Ayda Kutay kilosu 55’tir. Düzgün fiziğini düzenli olarak yaptığı sporla korumaktadır.

Ayda Kutay Kaç Yaşında? Burcu Ne?

Ayda Kutay hakkında en çok merak edilenler sorular arasında Ayda Kutay kaç yaşında, burcu ne, gibi sorular da yer almaktadır. 1998 yılında doğmuş olan Ayda Kutay yaşı 25’tir bu genç yaşında yakaladığı başarı ile dikkatleri çekmektedir. 14 Şubat olan doğum günü ile fenomen Kova burcudur. Ayda Kutay burcu ne sorusu da güzel fenomenin burcunu merak edenler için bu şekilde cevap bulmaktadır.

Ayda Kutay Eski Hali

Genç fenomen dudaklarına yaptırdığı dolgu ve burnuna yaptırdığı estetik ile güzelliğinin daha da öne çıkmasını sağlamıştır. Bunun yanında Ayda Kutay eski hali ile de güzel bir genç kadın olarak beğenildiği bilinmekteydi.  Ayda Kutay estetiksiz halinden şu anda çok daha güzel olduğu düşünülmektedir. Makyaj konusunda da çok deneyimli ve dikkatlidir. Yaptığı özel makyajlar ile yüzünün güzelliğini artırmaktadır.

Ayda Kutay Sevgilisi

Ayda Kutay sevgilisi Bartu Dev de kendisi gibi sosyal medya fenomenidir. İki ünlü Ayda Kutay’ın cezaevinden tahliye sürecinde tanışmışlardır. Bartu Dev ile sosyal medya canlı yayını sırasında tanışmıştır. Daha sonra ilerleyen zaman içinde aralarında duygusal yakınlık başlamıştır.

Ayda Kutay Neden Tutuklandı

Sosyal medya kullanıcıları güzelliği ile dikkat çeken Ayda Kutay olayı nedir şeklinde araştırma yapmaktadırlar. Genç kadının “Ducky Lane” çetesinin 14 elemanının gözaltına alınmasına neden olan bir olaya karıştığı bilinmektedir. Bu çete sayısı 30’a yaklaşan sosyal medya ünlüsünün hesaplarını çalarak onlara geri satmak istemekle suçlanmıştır. Bu kapsamda tutuklanmış olan Ayda Kutay daha sonra ise sosyal medyadaki ününü arttırmaya devam etmiştir.

Güzel fenomen tutuklandıktan sonra 11 ay boyunca ceza almıştır. Cezaevinde geçirdiği günleri ve deneyimlerini Ayda Kutay sahip olduğu youtube kanalından takipçileri ile paylaşmıştır. 2017 yılında sosyal medya ünlülerinin hesaplarını “fishing” yöntemiyle çalan çetenin üyesi olarak hapse girmiştir. Ayda Kutay neden tutuklandı sorusuna da bu şekilde cevap verilmiş oldu. Ayda Kutay yaptığı açıklamalarda bu olayı arkasında bıraktığını belirtmektedir. 

Yorum yapın