Atakan Hoşgören Kimdir?

Atakan Hoşgören 5 Ağustos 1999 tarihinde doğmuştur. Bu durumda aslan burcu olup 24 yaşındadır. Atakan Hoşgören kimdir sorusuna verilecek birden fazla yanıt mevcuttur. Aslen Arnavut kökenlidir. 4 kardeşin en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir.  Sinema, reklam ve dizi oyunculuğunun yanında modellik yapmaktadır. Aynı zamanda sporcu olarak da nitelendirilebilir. Atakan Hoşgören’in boyu kaçtır en çok merak edilen sorular arasında yerini almıştır. Oyuncu 184 cm olup 79 kg dır.

Atakan Hoşgören eğitim hayatına kolejde başlamıştır. Atakan Hoşgören hangi üniversite mezunudur diye soracak olursak Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunudur. Birçok oyuncu koçuyla çalışarak kendini oldukça geliştirmiştir. En son çalıştığı oyuncu koçu ise Burak Sarımolla’dır. Hoşgören oyunculuk hayatından önce Beşiktaş altyapısında 5 yıl boyunca basketbol oynamıştır. Daha sonra oyunculuk hayatına 7 yıl önce başlamıştır.  Atakan Hoşgören hangi dizilerde oynamıştır sorunu merak edenler için bakacak olursak. 

Yakışıklı oyuncu modellikten sonra ilk olarak 2017 yılında Yıldızlar Şahidim dizisinde yer almıştır. Burada başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Son zamanların popüler filmi 4N1K filminde “Ali Tekelioğlu” karakterini aynı başarıyla canlandırmıştır. Bu film FOX TV internet uygulaması olan FOX Play de yayınlanmaktadır. 4N1K filmi sonrası dizisi çekilmiş ve aynı karakterle oyunculuğuna burada devam etmiştir. Atakan Hoşgören’in dizi, film oyunculuğunun yanında tiyatro deneyimi de bulunmaktadır. 

Atakan Hoşgören’in hobileri arasında kitap okumak, sinemaya gitmek, tiyatro izlemek, müzik dinlemek, kısa film izlemek gibi şeyler sayılabilir. Başarılı oyuncunu spor hep hayatının merkezinde olup basketbol tutkusundan hiç vazgeçmemiştir. Zaten uzunca bir sürede profesyonel olarak sporunu yapmaya devam etmiştir. Bütün bunları yanı sıra farklı olarak genç oyuncunun araba tutkusu yakınları tarafından bilenen bir gerçektir. 

Atakan Hoşgören’in sevgilisi Kanal D’de yayınlanan Dönence dizisinden bir set aşkı şeklinde olmuştur. Yayınlandığı ilk günden itibaren sevilerek takip edilen Gece ve Miro karakterini canlandıran Sümeyye Aydoğan ve Atakan Hoşgören aşk yaşamaya başladığı iddiası ortaya atılmıştır. Zaten birbirine yakıştırılan bu çift hayranlarını heyecanlandırmıştı. Bu çiftin set dışında da görüştüğü ve beraber keyifli vakit geçirdikleri iddia edilmektedir. Dizide de birbirine yakıştırılan bu isimlerin aşk haberleri takipçilerinin bir kısmını sevindirse de bir kısmında da tepkiye neden olmuştur.

Atakan Hoşgören Film Ve Tv Dizileri:

  • 2023 Dönence dizisi: Miro rolünde yer almıştır.
  • 2022 İçimizdeki Ateş dizisi: Ege rolünde yer almıştır.
  • 2021 Sana Söz dizisi: Umut rolünde yer almıştır.
  • 2020 4N1K Düğün sinema filmi: Ali Tekelioğlu rolünde yer almıştır. 
  • 2021 Akıncı dizisi: Murat rolünde yer almıştır. 
  • 2018 4N1K 2 sinema filmi: Ali Tekelioğlu rolünde yer almıştır.
  • 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisi: Ali Tekelioğlu karakterinde rol almıştır. 
  • 2017 Yıldızlar Şahidim dizisi

Atakan Hoşgören Tv Programı: 

2018 yılında 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni (Kendisi)

Yorum yapın