Aylin Kontente Kimdir?

Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür programla ünlü olan bu programdan önce de pek çok dizi ve filmde rol almıştır. Aylin Kontente kimdir son zamanlarda çok fazla kişi tarafından araştırılmaktadır. Aylin Kontente kaç yaşında boyu kaç gibi güzel oyuncu hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi İletişim Fakültesinde oyunculuk eğitimini almış ve kariyerini de oyunculuk üzerine kurmuştur. Oyunculuk hayatına da 2003 yılında yayınlanan “Kampüsistan” dizisi ile başlamıştır. Rol aldığı dizi ve filmlerde oyunculuk yeteneği ile dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Güldür Güldür programında birlikte rol aldığı Alper Kul ile evlidir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftin iki çocukları bulunmaktadır.

Aylin Kontente Filmleri ve Dizileri

Halen Güldür Güldür ekibinde yer almasına rağmen bu arada dizi ve film çekimlerine katılmayı da ihmal etmemektedir.Aylin Kontente filmleri ve dizileri ile hayran kitlesini arttırmaya devam etmektedir. Oyuncunun rol aldığı filmler ve diziler arasında şunlar yer almaktadır.

 • 2003 Kampüsistan
 • 2006 Yaprak Dökümü
 • 2007 Sevgili Dünürüm
 • 2007 Sır Gibi
 • 2008 Limon Ağacı
 • 2008 Son Ders: Aşk ve Üniversite
 • 2009 Haneler
 • 2011 Yıldız Masalı
 • 2011 Babam Sağolsun
 • 2012 Seksenler
 • 2013 Güldür Güldür
 • 2014 Olur Olur

Aylin Kontente Kimdir?

Güldür Güldür programındaki başarılı performansı ile dikkat çeken Aylin Kontente kimdir incelendiğinde İzmirli bir sanatçı olduğu görülmektedir. 30 Eylül 1982 tarihinde doğmuştur. Annesi Katia Kontente’dir ve sanatçı annesinin soyadını kullanmaktadır. Annesi ve babası nereli araştırıldığında Sefarad bir aileye mensup olduğu görülmektedir. Oyuncu şu anda annesinin soyadını kullanmaktadır. Zeynep Kontente kimdir araştırması aslında iki ünlü oyuncunun soyadı benzerliğinden kaynaklanmaktadır. Zeynep Kankonde ile soyadı benzerliklerinden kaynaklı akraba oldukları düşünülmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır. Oyunculuktaki yeteneği ve beden dilini çok iyi kullanması ile de beğenilmektedir. Aylin Kontente kaç yaşında araştırıldığında 41 yaşında olduğu görülmektedir. Ekip arkadaşı olan Alper Kul ile 2012 yılında evlenmiştir. Bu evliliklerinden iki oğulları bulunmaktadır. Annesi Yahudi olan Aylin Kontente dini ne olduğu merak konusudur. Yahudi asıllı oyuncu dini hayatı konusunda konuşmayı sevmemektedir.

Aylin Kontente Boyu

Uzun boyu ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Aylin Kontente boyu kaç şekilde oldukça fazla kişinin araştırma yaptığı görülmektedir. 1,73 boyunda olan oyuncu ayrıca 55 kilodur. İki çocuktan sonra da formunu aynı şekilde korumayı başardığı görülmektedir.

Aylin Kontente Nereli?

Özel hayatını sır gibi saklamayı başarmıştır başarılı oyuncu. Aylin Kontente nereli konusunda yapılan araştırmalarda ailenin aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamaktadır. Aylin Kontente babası ve çocuklarını kapsayan özel hayatı hakkında fazla paylaşım yapmamaktadır.

Aylin Kontente Alper Kul

Alper Kul karısını evliliğe ikna etmek için ilk tanıştıklarında ne kadar çok çaba harcadığını belirtmektedir. Aylin Kontente Alper Kul çifti mutlu evliliklerini sürdürmeye devam etmektedirler. Aylin Kontente Alper Kul boşandı iddialarını yalanlarcasına çift mutlu evliliğini devam ettirmektedir. Bir dönem Güldür Güldür programında oyunculuk yapan Erdem Yener ile arasında ilişki olduğu iddiaları ortaya atılmıştı .Her iki tarafta bu iddiayı yalanlarken Aylin Kontente Erdem Yener arasında arkadaşlığın dışında bir ilişki olmadığı belirtilmektedir. Bunun yanında Erdem Yener programdan ayrılmıştır.

Aylin Kontente Çocukları

Alper Kul ile mutlu bir evliliği olan Aylin Kontente çocukları 2013 ve 2018 yıllarında doğmuşlardır. Çift mutluluklarını her fırsatta gözler önüne sermektedir. Aylin Kontente İnstagram hesabından da eşi ve çocukları ile mutlu bir hayatının olduğunu ortaya koyan paylaşımlar yapmaktadır.

Yorum yapın

takipçi satın al