Cansu Tekin Kimdir?

Cansu Tekin kimdir, Cansu Tekin’in yeni sevgilisi kim gibi sorular sosyal medya fenomenini yakından tanımak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bunun yanı sıra Cansu Tekin Samet kardeşler ilişkisinin ne olduğu da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Eğer başarılı Cansu Tekin hakkında merak ettiğiniz temel konuları yazımızdan rahatça öğrenebilirsiniz.

Blogger ve TikTok Fenomeni olan Cansu Tekin İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sevim ve Çetin Tekin çiftinin iki çocuğundan küçüğü olup, Can adlı bir abisi bulunmaktadır. Eğitim geçmişi incelendiğinde 80. Yıl İlköğretim Okulu ve Sebahattin Zaim Ortaokulu’nda okuduğu, bundan sonra Bil Koleji’nden mezun olarak lise eğitimini tamamlamıştır.

Cansu Tekin, lise eğitimi esnasında şiir yazmaya merak sarmış, bir dönem de spora yönelmiştir. Bu çerçeve tenis ve badmintona başlamış, söz konusu spor dallarında farklı organizasyonlarda ödüller de kazanmıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni, 2019 senesinde 13 günlük kısa bir iş deneyimi sonrasında 2020’den bu yana sosyal medya paylaşımları ile kendinden söz ettirmeye başlamıştır.

Cansu Tekin Kaç Yaşında?

Fenomen Cansu Tekin kaç yaşında olduğu pek çok seveni tarafından merak edilmektedir. Başarılı isim 1 Aralık 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Cansu Tekin doğum tarihi ile bağlantılı olarak burcunun ne olduğu da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Doğum tarihi itibariyle kendisi Yay burcudur.

Cansu Tekin Boy Kilo?

Başarılı isimlerin boy ve kilo gibi fiziksel özellikleri pek çok kişi tarafından merak edilen konular arasındadır. Cansu Tekin boy kilo ne kadar diyorsanız kendisi 1,68 cm boyunda ve 52 kilogram olarak bilinmektedir.

Cansu Tekin Kaç Yaşında?

İnsanlar başarılı isimlerin ve fenomenlerin kaç yaşında olduğunu sık sık merak ederek sormaktadır. Cansu Tekin kaç yaşında boyu kaç gibi sorular da bu kapsamda birçok kişinin aklında olan sorular içerisindedir. Cansu Tekin kaç yaşında sorusuna cevap vermek gerekirse bahsettiğimiz üzere kendisi 1 Aralık 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bu bakımdan 23 yaşındadır.

Cansu Tekin’in Sevgilisi Kim?

Bir dönem kendisi ile ilişkisi olsa da bir süre sonra söz konusu ilişkiyi sonlandırmıştır. Cansu Tekin Samet Kardeşler ilişkisi birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Cansu Tekin’in sevgilisi kim sorusuna  fenomen olan Cioman ile yeni bir ilişkiye başladığı bilindiğinden bu şekilde yanıt verilebilir.

Cioman’ın gerçek adı Cihan Emre Erdoğan olup kendisi 5 Ocak 1998 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir ve Adana’da dünyaya gelmiştir. Bilindiği üzere Yak Beni ve Duramam adlı şarkıları mevcuttur. Ayrıca 2021 yılının Ağustos ayında Zorda şarkısını da yine çıkarmıştır. Kısa bir süre zarfında 1 milyon izlemeyi geçmiştir. Cihan Emre’nin boyu 1,88 cm olup 80 kilodur. Burcu Oğlak olan Cioman’ın bir dönem Ece Ronay ile ilişkisi olmuştur. TikTok hesabında 150.6M beğenisi olup 2.6M takipçisi mevcuttur. Kendisi ise 156 kişiyi takip etmektedir. Kendisinin TikTok hesabına ‘cioman’ kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.

Cansu Tekin Sosyal Medya Hesapları

Cansu Tekin’in sosyal medya hesaplarının neler olduğu da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kendisinin YouTube hesabına @caansutekin kanal adıyla ulaşmanız mümkündür. Güncel olarak 2,51 bin abonesi yer almaktadır. Cansu Tekin sosyal medya hesapları arasında TikTok hesabı da mevcuttur. 75.2M beğenisi olan başarılı ismin 1.4M takipçisi vardır ve kendisi 118 kişiyi takip etmektedir. TikTok hesabına hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız ‘caansutekin’ kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Cansu Tekin Instagram hesabı da yer almaktadır. 90 kişiyi takip eden Cansu Tekin’in 389B takipçisi yer almaktadır ve 58 gönderisi mevcuttur. Kendisinin sosyal medya hesabına @caansutekin kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın