Çağla Düvenci Sönmez kimdir?

Çağla Düvenci Sönmez davası sebebiyle Çağla Düvenci Sönmez kimdir? Ve Çağla Düvenci Sönmez Psikolog mu? soruları daha sık aranmaya başlamıştır. Çağla Düvenci Sönmez Türkiye’deki ilk anne-çocuk influencer profilini ortaya koyan kişidir. Çocukları büyüyene kadar çocuklarıyla ürettikleri bilgi verici içerikler ile çok sayıda takipçi kazanmıştır. Çocukları büyüdükten sonra da kendi ismiyle profilini geliştirmeye devam etmiştir. 

Aile yaşantısını Instagram’dan sürekli tanıttığından dolayı aile yaşamı hakkında da tüm gözler üzerindedir. Bu nedenle Çağla Düvenci Sönmez’in eşi ne iş yapıyor? gibi sorular sıklıkla takipçileri arasında sorulmaktadır. Çağla Düvenci Sönmez Can İmir ilişkisi ile ilgili de bazı dedikodular ortaya çıkmıştır, bu dedikodular Çağla Düvenci Sönmez eşi aldattı mı? Gibi soruları gündeme getirmiştir.

Çağla Düvenci Sönmez ismini Türkiye’de ilk olarak anne-çocuk konsepti ile paylaşım yapması sebebiyle duyursa da Çağla Düvenci Sönmez’in sahte psikolog davası ile daha çok ismini duyurmuştur. Bu yazımızda bu dava hakkında daha da detaylı bilgiler verirken Çağla Düvenci Sönmez psikolog mu? Sorusunu da yanıtlıyor olacağız.

Çağla Düvenci Sönmez Mesleği

Çağla Düvenci Sönmez 2010 yılında Bilge Üniversitesinin Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur. Şu anda Çağla Düvenci Sönmez Mesleği influencerlıktır. Aynı zamanda Çağla Düvenci Sönmez Londra merkezli Royal Born isimli bir bebek giyim markasını kurmuştur. Çağla Düvenci Sönmez bir dönem mesleği hakkında davalık olmuştur. 

Ünlü fenomen bir dönem bazı üniversitelerde konuşmacı olmuştur. Bu konuşmaları sırasında kendini psikiyatrik olarak tanıtarak psikiyatri-sosyoloji mezunu olduğunu belirtmiştir. Türk Psikiyatri Derneği’nin açmış olduğu dava sonucunda psikiyatri-sosyoloji mezunu değil de yalnızca sosyoloji bölümünden mezun olduğu ortaya çıkmıştır. 

Çağla Düvenci Sönmez Kaç Yaşında

Çağla Düvenci Sönmez genç ve dinamik görünümünden dolayı Çağla Düvenci Sönmez Kaç Yaşında sorusu da sıklıkla sorulmaktadır. Çağla Düvenci Sönmez 22 Aralık 1988 tarihinde doğmuştur. Şu anda 34 yaşındadır. Çağla Düvenci Sönmez burcu doğum tarihine göre oğlak burcudur. Oğlak burçları güçlü iradeleri ile ön plana çıkmaktadır. Çağla Düvenci Sönmez’in aslen nereli olduğu konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Çağla Düvenci Sönmez Eşi Aldattı Mı?

Çağla Düvenci Sönmez Can İmir ile evlidir ve sosyal medyada çift sık sık birlikte paylaşım yapmaktadır. Hal böyle olunca kendisi kadar Can İmir’de dikkatleri üzerine çekmektedir. Dikkatleri bu kadar üzerine çeken Can İmir hakkında Çağla Düvenci Sönmez Eşi Aldattı mı? Dedikoduları ortaya çıkmıştır.

Bu konu hakkında yeterli bilgiye ulaşamamış olsak da Çağla Düvenci tarafından bu iddia yalanlanmıştır. Çağla Düvenci Sönmez’in eşi ne iş yapıyor? sorusu da Can İmir hakkında sorulan sorular arasındadır. Can İmir özel bir hastanede satın alma müdürü olarak görev almaktadır.

Çağla Düvenci Sönmez Çocukları

Çağla Düvenci Sönmez iki çocuk annesidir. Çağla Düvenci Sönmez influencerlık kariyerine oğlu Kıvanç Sönmez ile Social Mom kullanıcı adıyla başlamıştır. Daha sonradan kızı Alya Sönmez dünyaya gelmiştir ve anne – çocuk profili yavaş yavaş kendi profiline dönüşmüştür. Artık Instagram ismini değiştirmiş olsa da Çağla Düvenci Sönmez Çocukları ile paylaşımlarına hala devam etmektedir.

Yorum yapın