Eda Sakız Kimdir?

Eda Sakız 19 Ağustos 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Bu durumda Eda Sakız burcu nedir sorusunun cevabı aslan olacaktır. Aslan burcu kadını çok fazla olumlu özelliği ile bilinir. Girişimci ruhlu heyecanlı bir yapısı vardır. Tutkulu, iyimser ve sadık olması ile dikkatleri üzerine çeker. Genellikle güzelliği ve alımlı yapısıyla girdiği her ortamda dikkat çekmektedir. Eda Sakız nereli diye soracak olursanız  güzel fenomen Mersin’de dünyaya gelmiştir. Eda Sakız boyu kaçtır sorusu bir başka merak edilen bir sorudur. Eda Sakız 1.65 boyunda 58 kilo ve kahverengi gözlere sahiptir. Hedeflerine ulaşmak için İstanbul’a taşınan fenomen bir süredir İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. 

Eda Sakız verdiği bir röportajda “Lise mezunuyum. Üniversiteye gitmedim. Anneme destek olmak için liseye giderken çalışıyordum. Okumak için para biriktirmek istedim. Otelde çalışıyordum” şeklinde bir açıklamada bulunmuştur. 5 yıl kadar bir otelde barmen olarak çalışmıştır. Daha sonrasında ise sosyal medya üzerine yoğunlaşmış ve yıldızını bu platformda parlatmıştır. 

Maddi olarak kendisine getirileri olması için ve hayallerini gerçekleştirmen için mesleğini bırakmıştır. Eda Sakız Tiktok videoları ile tanınmıştır. Tiktok üzerinde kullanıcı adı @edasakizz şeklinde olup 2023 Ağustos ayı itibariyle 4.1 milyon takipçiye kadar ulaşmıştır. Beğenileri ise 165.6 milyon civarındadır. Tiktok videolarını 2019 yılında çekmeye başlayan fenomen Eda Sakız kısa bir sürede bu kadar takipçiye ulaşmıştır. Daha sonra Hayranları ile Antalya’da 3 kez buluşma gerçekleştirmiştir. 

Güzel fenomen Eda Sakız Tiktok kariyerinden sonra ınstagram hesabından da paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Eda Sakız Instagram üzerinden kullanıcı adı ise edasakiz33 şeklindedir. 990 bin takipçisi bulunan fenomenin 157 gönderisi bulunur. Bu sayılar her geçen gün artmaktadır. İlerleyen süreçte müzik ile ilgili projelerde yerini almıştır. Eda Sakız şarkısı var mıdır sorusu cevabını bulur. Sosyal medya fenomeni olmasından sonra bu tarz projelere de dahil olmuştur. 

Şubat 2021 Youtube kanalında yayınlamış olduğu bir şarkısı bulunur. Son Kere Dinle isimli şarkı ile beraber müzik yaşamına başlamıştır. Eda Sakız Youtube kanalında 426 binden fazla abonesi bulunur. 6 tane videosu bulunur. Tiktok en fazla takip edilen fenomenler arasında yerini alır. Eda Sakız sevgilisi var mı sorusu da oldukça merak edilmektedir. Instagram üzerinden Buğrahan Tabak ile post atmıştır. İkilinin sevgili olduğu bilinir.

Genç fenomenin en büyük hayali müzik alanında iyi bir noktaya gelmektir. Hobileri arasında ise şarkı söylemek ve dinlemek vardır. Son zamanların merak edilen soruları arasında Eda Sakız sevgilisinden ayrıldı mı sorusu da mevcuttur. Sevgilisi olan Buğrahan Tabak ile sosyal medya üzerinden fotoğraflarını kaldırması üzerine akıllara gelen bir soru olmuştur. Ancak iddialar asılsız çıkmıştır. Genç fenomen twitter üzerinden attığı bir twet ile evleneceği düşünülse de tarafından daha sonra herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Eda Sakız Twitter üzerinde 8 bine yakın takipçisi mevcuttur. Güzel fenomenin asıl adının Eda Sakızoğlu olduğu bilinmektedir. Şu anda İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nde okuduğu bilinir. 

Yorum yapın

takipçi satın al