Hürkan Gügen (HUGOLA) Kimdir?

Hürkan Gügen (HUGOLA) kimdir? Sorusu son zamanlarda oldukça araştırılmaktadır. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile ünlü olan Hürkan Gügen nereli, Hürkan Gürgen nerede yaşıyor gibi soruları genç fenomenin takipçileri araştırmaktadır. Genç fenomenin boyu, kilosu, doğum tarihi sevgilisi kim gibi soruların cevapları yazımızın devamında bulunmaktadır.

Youtube de yaptığı paylaşımlarla yıldızı parlayan fenomenin yaptığı CS:GO oyununu oynarken yaptığı komik video kaydı ile tanınmaya başlamıştır. Videonun viral olmasının ardından YouTube kanalının abone sayısı hızla artmıştır. 2000 doğumlu olan Hürkan Gügen kaç yaşında sorusu 23 olarak cevaplanabilmektedir. Aslen Eskişehirli olan Hugola İstanbul doğumludur.

Hügola Kimdir?

Youtube kanalını aktif olarak kullanan Hügola kimdir incelendiğinde yaptığı oyun videosu paylaşımları ile ünlü olduğu görülmektedir. Yaptığı CS:GO paylaşımları ve espor üzerine verdiği bilgiler ile gençlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Hürkan Gügen youtube videolarının binlerce kişi tarafından izlendiği görülmektedir. Daha genç yaşta büyük bir üne sahip olan Hügola kendine has tarzı ile de dikkatleri çekmektedir. 

Eğitim hayatı hakkında çok fazla bilgiye ulaşılamamaktadır. Hürkan Gügen üniversite eğitimine başlamış ama tamamlayamamıştır. Akdeniz Üniversitesine başlasa da bitiremediği bilinmektedir. Hürkan Gügen ne okuyor konusunda da ser verip sır vermemektedir.

Eskişehirli olan Hürkan Gügen ne zaman doğdu araştırmasında ünlü fenomenin Boğa burcu olduğu görülmektedir. Hürkan Gügen doğum tarihi 2000’dir.  Burcunun bütün özelliklerini gösteren fenomenin özellikle yemek yemeye düşkünlüğü gözlerden kaçmamaktadır. 

Bir oturuşta 8 porsiyon çiğköfte yediği videosu binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Yemek konusunda oldukça iddialı olduğu görülmektedir. Hürkan Gügen kardeşi var mı konusunda elde edilmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Hazırladığı videolarda ve sosyal medya hesaplarında ailesi ile ilgili bilgiler vermemektedir.

Hürkan Gügen Boyu, Kilosu Nedir?

Uzun boyu ile dikkat çeken Hürkan Gügen boyu, kilosu nedir sorusunun yanıtı 1,92 santimdir. Kilosu 90 olan ünlü fenomen fit ve düzgün fiziği ile genç kızların beğenisini kazanmaktadır. Yemek yemeye düşkünlüğü ile bilinen fenomen spor yaparak kilosunu korumaktadır. Hürkan Gügen borcu Boğadır ve burcunun pek çok özelliğini de göstermektedir. İlgi çekmeyi sevdiği görülen Hügola aynı zamanda dış görünüşüne de çok önem vermektedir. Bir dönem saçlarının çok döküldüğü görülen fenomen saç ektirmiş ve tekrar gür saçlara sahip olmuştur.

Hürkan Gügen Sevgilisi

Hürkan Gügen sevgilisi olmadığını özellikle belirtmektedir. Henüz kendisi için önemli olacak ve hayatını birleştirmek istediği kadın ile tanışmadığını ifade etmektedir. Basında çıkan Hürkan Gügen sevgilisi Merve haberlerinin ise doğru olmadığını söylemektedir. Kalbinin sahibini bulduğu takdirde bunu açıklamaktan çekinmeyeceğini belirtmektedir.

Hürkan Gügen Masterchef

TV8 tarafından düzenlenen yarışma programında üçlü finallerde yarışan Hürkan Tolon ile Hürkan Gügen sadece isim benzerliği bulunmaktadır. Çaldığı müzik aletleri ve güzel sesi ile dikkat çeken Hürkan Gügen mastershef yarışmasına katılmamıştır. Yemek yapmayı değil yemeyi çok sevdiğini belirtmektedir. Ünlü youtuber ilerleyen yıllarda da Masterchef yarışmasına katılmayı düşünmemektedir.

Hürkan Gügen Youtube

2015 yılında henüz 15 yaşında bir çocukken youtube videoları çekmeye başlamıştır. Hürkan Gügen özellikle espor videoları paylaşmaktadır. CS:GO oyunu için çektiği videoda bir çocuğun “Ben globalim” sözleri ile o video viral olmuştur. Hemen ardından da youtube kanalının abone sayısı çok artmıştır. Youyube kanalından yaptığı videolar çok beğenilen Hügola başka bir sosyal medya fenomeni olan Mentor ile de yakın arkadaştır.

Hürkan Gügen youtube yanında instagram, twitter gibi milyonlarca kişinin kullandığı sosyal medya platformlarını da aktif olarak kullanmaktadır. İnstagram hesabından da ünlü fenomen ilgi ile takip edilen paylaşımlar yapmaya devam etmektedir. Kendine özel tarzı, karizmatik kişiliği ile dikkatleri çekmektedir.

Yorum yapın