İlhan Şen Kimdir? 

İlhan Şen, İstanbul Fatih’teki Pertevniyal Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İlhan Şen kimdir sorusu oldukça merak edilen bir sorudur. Kariyerine modellikle başlayarak oyuncu olma yolunda ilerlemiştir. Oyunculuk ve modellik ile ilgili kariyerini sürdüren Şen’in yer aldığı Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi oldukça popüler oldu. Şehzade Alaaddin karakterini canlandırdığı dizi, oyuncunun eşsiz yeteneklerini sergiledi. Öte yandan, Şen, 2020’de yayınlanan Biz Böyleyiz filminde Erkek Model karakteri olarak yer aldı. 

Caner Özyurtlu’nun yönettiği ve senaryosunu üstlendiği Biz Böyleyiz dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça iyi bir kadrodan oluşmuştur. Özge Özpirinçci, Burak Altay ve Berrak Tüzünaç gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı film, seyircinin ilgisini çekti. 2011 yılında vizyona giren Perspektif kısa filminde İlhan Şen’in rol aldığı da biliniyor. 2018 yılında oyunculuğa verdiği uzun aradan sonra Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisiyle ekranlara dönmüştür.

İlhan Şen sevgilisi var mı sorusu birçok kişi tarafından merak konusu oldu. İlhan Şen Burcu Özberk ile aralarında ilişki olduğu sanılsa da durum böyle değildir. İlhan Şen sevgilisi kimdir hakkında yapılan araştırmalar sonucunda somut bir bilgiye ulaşılamadı. Ancak bazı söylentilere göre meslektaşı İlhan Şen sevgilisi Pınar Gülbakan olduğu bilgisi dolanmaktadır. İlhan Şen’in ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındığında 2 yaşında olduğu biliniyor. Özel hayatını dışarıya yansıtmayan İlhan Şen’in ailesi hakkında henüz başka bir bilgi mevcut değil. 

İlhan Şen’in yaşı genel olarak merak edilmektedir. Araştırmalar sonucunda, İlhan Şen’in 34 yaşında olduğunu belirlenmiştir. Bazı takipçileri ise burçlara merak salmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda, İlhan Şen burcu nedir diye sorulduğunda Yay olduğunu bilinmektedir. İlhan Şen’in doğum tarihi 19 Aralık 1987’dir. Bulgaristan doğumlu olan İlhan Şen aslen nereli olduğu konusu da merak konusu olmuştur. Ancak bilinen herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. İstanbul’da yaşayan İlhan Şen fiziği ile de dikkat çeken bir oyuncu olmasının yanında mankendir. İlhan Şen boyu 1.89 metre, kilosunun ise 82 olduğunu bilinen bilgiler arasındadır.

2009 yılında düzenlenen bir yarışmada Türkiye’nin En İyi Modeli seçilen İlhan Şen, daha sonra Bulgaristan’da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli seçimlerinde Türkiye’yi temsil etmiş ve Avrupa’nın En İyi Modeli seçilmiştir. İlhan Şen Instagram hesabında 1.3 milyon takipçisi ve 76 gönderisi yer almaktadır. Başarılı ve yakışıklı oyuncu, sosyal medyayı oldukça samimi bir şekilde kullanmaktadır. İlhan Şen Twitter hesabında aktif olmasının yanında 87.5 bin takipçisi bulunuyor.

İlhan Şen Dizileri

  • Perspektif / Kabuk 001 
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / Ferman Façalı
  • Ramo/ Neco
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi / Şehzade Alaaddin
  • Şahin Tepesi / Mete
  • Seni Çok Bekledim/ Erol
  • Biz Böyleyiz / Erkek Model
  • Aşk Mantık İntikam / Ozan Korfalı
  • Sevmek Zamanı / Kağan Kerimoğlu

Yorum yapın