Merve Yalçın Kimdir?

Merve Yalçın, kendi adıyla YouTube kanalı bulunan bir sosyal medya fenomenidir. Mart 2021 itibarıyla şu anda 700.000 aboneye sahip. Merve Yalçın, içerikleriyle popülerlik kazandığı TikTok aracılığıyla bizimle tanıştı ve şu anda 6.1 milyon aktif takipçisi var. Takipçileri de onun kim olduğunu ve hayatını merak ediyor. Merve Yalçın kimdir gibi sıklıkla sorulan bir soruya yanıt vermeye çalışacağız.

Merve Yalçın 2018 yılında Uçurum adlı televizyon dizisinde de rol alan bir sosyal medya fenomenidir. Merve Yalçın kaç yaşında sorusu kendisi hakkında merak edilen sorulardan biridir. 15 Mayıs 1999 doğumlu olduğu için insanların merak konusu olan yaşı 23’tür ve 2014’e dönüşecektir. 2023 yılında 24. İstanbul’da doğup büyüyen Merve Yalçın, İstanbul Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. Memleketi de merak edilen Merve Yalçın aslen Erzurumlu.

Merve Yalçın’ın doğum tarihi 15 Mayıs 1999’dur ve doğum yeri İstanbul’dur. Şarkıcı ayrıca “Bella” adında bir şarkı çıkarmıştır ve daha sonra “Uçurum”, “Romale” ve “Milyonlara” adlı şarkıları da yayınlamıştır. Aslen Erzurumlu olan Merve Yalçın boyu 1.68 ve kilosu 50’dir. CZN Burak ile bir dönem ilişkisi olan Yalçın, son zamanlarda Tiktok’ta Thebehz olarak bilinen Behzat ile birlikteydi, ancak ayrıldılar. İlişki durumu hakkında güncel bir bilgi mevcut değil. Yalçın’ın burcu Boğa ve Tiktok hesabının adı merveyalcin’dir. 

Temmuz 2023 itibarıyla TikTok’ta 6.2 milyon takipçisi olan hesabı, yaptığı paylaşımlarla 323.4 milyon beğeni almıştır. Merve Yalçın fotoğrafları için kendisinin Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Merve Yalçın Instagram hesabı da @merveyalcin adı ile bilinmektedir ve 2023 Temmuz ayı itibariyle 1.4 milyon takipçisi bulunmaktadır. Merve Yalçın’ın @merveyalcn6161 adlı YouTube hesabı 904 bin aboneye sahiptir. Ancak uzun süredir içerik üretmemektedir. Bu nedenle, içerik üretme alanında popüler bir isim haline gelmiş olan Merve Yalçın, Juan adlı bir grup kurarak, bu grupla birlikte içerik üretmeye başlamıştır.

Juan grubunda Berke Juan, Kürşat Juan, Cemre Solmaz ve Yaren Alaca gibi tanınmış isimler yer almaktadır. Merve Yalçın’ın sevgilisi olan Thebehz adlı fenomen ise TikTok’ta 860  bin fazla takipçisi olan bir isimdir. İlk olarak yemek tarifleri veren ve başarılı olan fenomen, şimdilerde birçok şarkı seslendirmiş ve özellikle “Bella” adlı şarkısı büyük bir beğeni kazanmıştır.

Yorum yapın