Lara Tümer Kimdir ?

Lara Tümer, son dönemde Türkiye’nin en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Güzel ve çekici görünümü, başarılı oyunculuk performansı ve sık sık yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Peki, Lara Tümer kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır?

Lara Tümer Biyografisi

Lara Tümer Doğum Tarihi: Bilinmiyor

Nereli: Bilinmiyor

Boyu: 1.68

Saç rengi: Kumral

Göz rengi: Mavi

Eşi: Selahattin Paşalı

Çocuğu: Pera Paşalı

Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’in kızları 1 Temmuz 2022 tarihinde dünyaya geldi.

Instagram hesabı: @lara_pasali 108B Takipçi

Instagram Biyografisi: Lifestyle (Yaşam Tarzı), Healthy Living (Sağlıklı Yaşam), Mom (Anne)

Fotoğraf çekinmeyi çok sevdiğini söylemeden geçmemek lazım.

Seyahat Ettiği Ülkeler: Meksika, Kanada, Küba, Amerika

Lara Tümer Hayatı

Güzelliği ve başarısı ile son yıllarda adını duyuran Lara Tümer hayatı da merak edilmektedir. Özellikle Lara Tümer kimin kızı ya da Lara Tümer Türk mü soruları, kullanıcılar tarafından aratılmaktadır. İzmirli bir ailenin çocuğu olan Lara Tümer, 1990’lı yılların başında dünyaya geldi. Lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşen Tümer, üniversite eğitimini burada tamamladı. Modellik kariyerine 2010 yılında başlayan Lara Tümer, kısa sürede birçok ünlü markanın defilesinde yer aldı ve birçok derginin kapak yıldızı oldu.

Lara Tümer Kaç Yaşında?

Lara Tümer, Türkiye’nin sevilen model ve oyuncuları arasında yer alıyor. Ancak, özel hayatı hakkında pek fazla bilgi paylaşmayan Tümer, hayranlarının merakını uyandırmaya devam ediyor. Tümer’in tam yaşını bilmek mümkün olmasa da bazı kaynaklar kendisinin sevgilisi Selahattin Paşalı ile aynı yaşlarda olduğunu belirtiyor. Bu doğrultuda, Tümer’in 25’li yaşlarının sonu ile 30’lu yaşlarının başında olduğu tahmin ediliyor. Kendisi gibi genç ve başarılı birçok ünlü isim gibi, Tümer’in de hayatındaki başarılarına yenilerini ekleyeceğine dair büyük bir beklenti söz konusu. 

Lara Tümer ve Selahattin Paşalı

2016 yılında iş adamı Selahattin Paşalı ile evlenen Tümer, aynı yıl içinde oyunculuk kariyerine de adım attı. Lara Tümer oynadığı diziler incelendiğinde ilk olarak “Söz” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Tümer, daha sonra “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde başrol karakterlerinden birini canlandırdı. Son olarak “Jet Sosyete” dizisinde de rol aldı.

Lara Tümer’in hayatındaki en önemli dönüm noktalarından biri ise Selahattin Paşalı ile tanışması oldu. Çiftin tanışma hikayesi oldukça romantik ve ilginç bir şekilde gerçekleşti. Tümer, bir röportajında Paşalı ile ilk kez tanıştığı anı şöyle anlatıyor: “Selahattin’i görür görmez, ‘Bu çocukla evleneceğim’ dedim. O da bana ilk görüşte âşık olduğunu söyledi.”

Paşalı ile evlenmesinin ardından hayatı hızla değişen Lara Tümer hem modellik hem de oyunculuk kariyerinde başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarıyla da sık sık takipçilerinin ilgisini çekmekte.

Son dönemde Türkiye’nin en popüler magazin yıldızları arasında yer alan Lara Tümer’in tarzı ve güzelliği, birçok kişi tarafından “Yerli Barbara Palvin” olarak adlandırılıyor. Lara Tümer estetiksiz hali merak konusu olsa da bu konuda net bir bilgi bulunmamaktadır. Genç yaşına rağmen başarılı kariyeri ve ilgi çeken imajıyla adından söz ettiren Lara Tümer’in gelecekteki başarıları ise merak konusu.

Yorum yapın