MasterChef Burcu Önal Kimdir?

Bilindiği üzere kendisi MasterChef 2021 yarışmasında ana kadroda yarışmıştır. Uzun süre Asya’da yaşayan yarışmacı, MasterChef Burcu Önal kimdir sorusu programın yayınlandığı ilk günden itibaren sıklıkla sorulan sorulardan ilki olma niteliği taşır. MasterChef Burcu Önal kaç yaşında olduğu gibi sorular kendisini yakından tanımak isteyen birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Önal bu bakımdan Asya yemekleri üzerine iddialıdır.

Burcu Önal İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. 15 sene Asya’da yaşayan Önal küçük yaşlarda Filipinli bir ailede, ardından da Çinli bir ailede büyümüştür. Bununla birlikte yarışmacı aslen Diyarbakırlıdır.

Kendisinin ilk yaptığı yemeğin 13 yaşında olduğunu ve mantı yaptığı bilinmektedir. Zaman içerisinde kendisini geliştirdiğini söyleyen Burcu Önal tüm Asya yemeklerine ve mantı yemeklerine hakim olduğunu belirtmiştir. Bunun yanı sıra Japon yemekleri üzerine de detaylı eğitimler yapmış, yurt dışında gemilerde garsonluk gerçekleştirmiştir. Ardından da yemek geliştiriciliği ve yemek öğretmenliği gerçekleştirmiştir.

Yakın zamanlarda ise İstanbul Tarlabaşı’nda Sibi Ethnic adlı, Asya yemeklerinin yapıldığı bir restaurant açmıştır. 2020 senesinde MasterChef elemelerine katılmış, Çin Mantısı yaparak ilk turda başarılı olmuştur.

MasterChef Burcu Önal Kim?

Aslen Diyarbakırlı olan MasterChef Burcu Önal kim sorusunu yanıtlamaya doğduğu yerden İstanbul’un Beyoğlu ilçesinden başlayabiliriz. 1986 yılında doğmuş olan ismi birçok kişi MasterChef 2021 yarışmasında tanımaktadır. Kendisi uzun süre Asya’da yaşaması sebebiyle Asya yemekleri konusunda iddialıdır. Bahsettiğimiz üzere küçük yaşlarda Filipinli bir ailede, ardından da Çinli bir ailede büyümüştür. Ayrıca Japon yemeklerine üzerine de eğitimleri yer almaktadır.

MasterChef Burcu Önal Kaç Yaşında?

İnsanlar başarılı isimlerin, yarışmacıların hakkında ayrıntılı bilgileri sıklıkla araştırmaktadır. MasterChef Burcu Önal kaç yaşında sorusu da bu kapsamda birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kendisi belirttiğimiz üzere 1986 yılında dünyaya gelmiştir ve güncel olarak 37 yaşındadır.

MasterChef Burcu Önal Nereli?

Masterchef Burcu Önal nereli, kendisini tanımak isteyen çok sayıda kişi tarafından sorulmaktadır. Kendisi aslen Diyarbakırlı olmakla birlikte İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ayrıca 15 sene de Asya’da hayatını devam ettirmiştir. Bu kapsamda küçük yaşlarda Filipinli bir ailede, sonrasında ise Çinli bir ailede kalmıştır.

MasterChef Burcu Önal Evli Mi?

İnsanlar başarılı isimlerin, oyuncuların ve yarışmacıların evli olup olmadıklarını sık sık merak etmektedir. Burcu Önal evli mi sorusu da bu bakımdan pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bunun yanıtı evet olup kendisi İbrahim Önal ile evlidir.

MasterChef Burcu Önal Sosyal Medya Hesabı

Sosyal medya hesapları günümüzde birçok kişi tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu bakımdan insanlar yarışmacıların, oyuncuların kaç yaşında olduğunu sık sık sormaktadır. Burcu Önal sosyal medya hesabı da onu takip etmek, paylaşımlarını incelemek isteyen kişiler tarafından merak edilerek sorulmaktadır. Burcu Önal, Instagram’da foodieeeee kullanıcı adı ile bulunmaktadır. 344 paylaşımı mevcut olup 150K takipçisi vardır. Kendisi ise 983 kişiyi takip etmektedir.

Yorum yapın

takipçi satın al