Meryem Can Kimdir?

Ülkemizin en popüler YouTuberlarından biri olan Meryem Can, İstanbul doğumlu bir Balık burcu. Kendisi, 5 Mart 1995’te hayata gözlerini açmıştır. Meryem Can kaç yaşında olduğu sorulursa da 2023 yılı itibariyle 28 yaşında olduğunu söyleyebiliriz. YouTube’da paylaştığı ilgi çekici videoları sayesinde oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Meryem Can, son zamanlarda en çok merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Meryem Can kimdir sorusunun sıklıkla sorulmasının nedenlerinden biri de budur. Üç kardeşten biri olan Meryem Can, bir erkek kardeş ve bir ablaya sahiptir. Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nden mezun olan Meryem Can, Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nden de başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Meryem Can, Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya 2019 yılında katılmış ve ikinci soruda elenmiştir. İlk başlarda makyaj ve moda içerikleri paylaşan Meryem Can, sonradan günlük vloglar ve challengelar da yayınlamaya başlamıştır. Büyük bir takipçi kitlesine ulaşan ünlü YouTuber, çektiği videolarla son zamanların en fazla izlenenlerinden biri haline gelmiştir. Çok önceleri 2014 yılında açtığı Youtube kanalında makyaj ve moda içerikleri paylaşan Meryem Can, bugün ise birçok farklı içerikle izleyicisiyle buluşuyor.

Meryem Can, çok sayıda takipçisi olan bir YouTuber’dır ve hayatı hakkında şaşırtıcı bilgiler merak edilir. Bunlar arasında yaşının kaç olduğu, Meryem Can nereli olduğu, boyu ve burcu vardır. Ünlü bir sosyal medya fenomeni olan Meryem Can, boyu ve kilosu ile de oldukça merak edilmektedir Meryem Can boyu 1.72 cm ve Meryem Can kilo 52 kilogramdır. Meryem Can Mart ayı doğumlu olduğundan Balık burcudur. Şu sıralar “24 saat her şey” video serisi ile adından söz ettiren YouTuber, “24 saat her şey pembe”, “24 saat her şey siyah” ve “24 saat her şey turuncu” gibi video içerikleri üretiyor.

Aynı zamanda, sosyal medya hesaplarında pek fazla özel hayatını paylaşmaz. Orkun Işıtmak’ın YouTube kanalında sevgilisi olmadığını açıkladığı da bilinen bir gerçektir. Meryem Can Videoları için bilgilerini paylaşacağımız Youtube kanalını ziyaret etmeniz gerekir. Şu an en popüler isimlerden biri olan Meryem Can YouTube kanalında 4.43 milyon abone sayısına sahiptir. Ayrıca Meryem Can Instagram hesabında 1.8 milyon, Meryem Can Twitter hesabında 164.2k takipçi ve Meryem Can TikTok hesabında ise 974 bin takipçisi ve 10.7 milyon beğenisi vardır.

Yorum yapın