Yaren Alaca Kimdir?

2003 Bursa doğumlu güzel fenomen Aslen Yugoslav kökenlidir ve şu anda İstanbul’da yaşamaktadır. Ailesi halen Bursa’da ikamet etmektedir. Başarılı fenomen anne ve babasının ayrı olduğunu bilgisini de kaydetti. Yaren Alaca kimdir sorusunun sıklıkla sorulmasının nedeni de fenomenleşmesidir. Yaren Alaca, çocukluk yıllarında çok hiperaktif olduğunu ve altısı dövüş sporu olmak üzere toplam 12 farklı spor dalıyla uğraştığını belirtti. Bu günlerde başarılı fenomen sadece tekvando ve yüzme ile ilgileniyor. Eğitim hayatını radyo ve televizyon alanında tamamlamak istiyor ve gelecekte oyunculuk kariyerine devam etmeyi planlıyor.

Yaren Alaca, Yugoslav göçmeni kökenli, 29 Mayıs 2003’te Bursa’da doğdu ve ailesinin tek çocuğu olarak büyüdü. Yaren Alaca kaç yaşında diye sorulursa da 2023 yılında sonra güzel fenomen 20 yaşındadır. Sosyal medya fenomeni olarak İstanbul’da yaşayan Yaren Alaca, 2019 yılından beri TikTok uygulamasında milyonlarca takipçisi olan videolar üretmektedir. Sık sık Yaren alaca Sevgilisi olup olmadığı konusunda sıkıştırılsa da henüz aşık olduğu biri yoktur. Aynı evi paylaştığı Juan grubuyla birlikte içerikler üreten Yaren Alaca’nın takım arkadaşları arasında Merve Yalçın, Cemre Solmaz, Kürşat Juan, Berke Juan gibi sosyal medya fenomenleri yer almaktadır. Yaren Alaca, sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra müzik dünyasına da adım attı ve Mir ile birlikte “Gözler Üzerimde” adlı çalışmayla dinleyicilerin beğenisini kazandı.

Burcu İkizler olarak bilinen ve burcunun tüm özelliklerini taşıyan ünlü isim, ensesindeki dövmesiyle kendisini temsil ediyor. Yüzüne herhangi bir estetik müdahale yapılmamış olup sadece dudaklarına dolgu uygulaması yaptırdığını fakat zaman içinde bu dolgunun kaybolduğunu belirtmiştir. Yaren Alaca boyu 1.71 cm, kilosu ise 53 olup 2023 yılı itibariyle 20 yaşındadır. Sarı saçları ve yeşil gözleri vardır. Tiktok platformunda fenomenleşen Yaren Alaca’nın takipçi sayısı gün geçtikçe artarak şu anda Yaren Alaca Tik Tok hesabında 5.6 milyon takipçiye ve 429.8 milyon beğeniye sahiptir. Yaren Alaca Instagram resmi hesabında 1.3 milyon takipçisi ve YouTube kanalında 684 bin abonesi bulunmaktadır. Twitter hesabındaki takipçi sayısı ise 202.8 bindir. 

Yorum yapın