TikTok fenomeni Mükremin Gezgin kimdir?

Mükremin gezgin bir sosyal medya içerik üreticisidir. Bu sosyal medya platformları arasında en çok dikkat çeken uygulamalar arasında Mükremin Gezgin instagram hesabı ve Mükremin Gezgin Tiktok hesabı olduğunu görmekteyiz. Ünlü sosyal medya fenomeni çektiği videolar ile oldukça dikkat çekici biri haline gelmiştir. Bu platformlarda çekilen neredeyse tüm videolar sevildiği kadar linç de edilmiştir. Bunun üzerine Mükremin Gezgin’in mottosu haline gelen Eleştirebilirsiniz ama yargılayamazsınız cümlesi ortaya çıkmıştır. Mükremin Gezgin ailesi ve arkadaşları ile beraber birçok platforma eğlence içerikleri çekmiştir. Özellikle bu videoları Mükremin Gezgin Youtube kanalında yayınlamayı tercih etmiştir.Çok da uzak olmayan bir zaman diliminde bir platform da açtığı canlı yayın esnasında düşük yaptığını söylemiştir. Bunun üzerine insanlar Mükremin Gezgin Hamile haberini şaşkınlık ile karşılamışlardır. Bu sayede de onu tanıyan tanımayan herkesin ondanhaberi olmasını sağlamışır.

Mükremin Gezgin Kimdir?

Mükremin Gezgin ile alakalı internet aramalarında birçok farklı arama mevcuttur. Fakat bunlardan en çok kullanılan arama soruları Mükremin Gezgin kaç kilo, Mükremin Gezgin boyu, Mükremin Gezgin’in doğum tarihi nedir, Mükremin Gezgin kaç yaşında, Mükremin Gezgin nerede yaşıyor gibi ünlü fenomenin özel hayatını ve fiziksel özelliklerini içeren bir takım sorular olmuştur. Bu soruların cevabı için yapılan araştırmada çıkan cevaplar ise Mükremin Gezgin’in 1998 yılının nisan ayının 8’inde dünya’ya gelen 25 yaşında bir koç burcu olduğu yönündedir. Bunun dışında Mükremin Gezgin’in boyu 1.72 ve Mükremin Gezgin’in kilosu ise 65 kilo civarında olarak bilinmektedir.

Mükremin Gezgin halen doğum yeri olan Ankara da ikamet etmektedir. Mükremin Gezgin’in nereli sorusunun cevabı da aynı şekilde Ankara olarak bilinmektedir. Gezgin ailesi ile beraber yaşayıp yaşadığı konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır. Mükremin Gezgin ailesi ile ilgili tek net bilgiyi babası hakkında vermeyi tercih etmiştir. Mükremin Gezgin, konuk olduğu bir Youtube programında babası ile ilgili birtakım açıklamalarda bulunmuştur. Bu tarz soruların kendisini takip edenler tarafında çok fazla merak edildiğini söyleyen Gezgin babası tarafından reddedilmediğini fakat babasının kendisinden utandığını söylemiştir. Bunun yanı sıra cinsel yönelimi yüzünden babası ile konuşamadığını da eklemiştir.

Mükremin Gezgin ailesi, arkadaşları ve özel hayatı

Takipçilerinin merak ettiği bir başka konu ise Mükremin Gezgin’in arkadaşları ile olan ilişkileri olmuştur. Özellikle göz önünde yaşadığı Mükremin Gezgin ve Meriç Köse arkadaşlığı yoğun ilgi görmüştür. Sosyal medyaya video içeriği üreten ikili çok yakın arkadaş olduklarını ve yprumları önemsemediklerini, arkadaşlıklarını devam ettirdiklerini söylemişlerdir. Ünlü fenomenin hayatında özel biri olup olmadığı sorusu ise şu an için hayır olarak cevaplandırılabilir. 

Son olarak en merak edilen ve en çok aratılan konu ise Mükremin Gezgin hamile ve Mükremin Gezgin evlendi mi, soruları olmuştur. Evlilik ve hamilelik konuları ile patlama yaşayan ünlü fenomenin en çok aratılan sorusu olan Mükremin Gezgin Evlendi mi, sorusunun cevabı evettir. Geçtiğimiz yıllarda ise 7 senelik ilişkisi olduğunu ve 1.5 ay önce evlendiğini iddia etmiştir. Fakat Mükremin Gezgin, eşinden şiddet gördüğünü ve mutsuz olduğu için evliliğini bitirdiğini de eklemiştir.

Mükremin Gezgin Hamilelik haberi ise tamamen yalan haberdir. Bu haberin ilk patladığı zamanlar da oldukça inandırıcı oyunculuğu ile 9 ay boyunca hamile rolü yapan fenomen bu süreç sonucunda bir de erkek çocuk dünyaya getirdiğini iddia etmiştir. Fakat daha sonraları çıkan linç girişimleri ile bir takım hukuki süreçlere giren Gezgin bunun bir oyun olduğunu itiraf etmiştir.

Yorum yapın

takipçi satın al