Sefa Kındır Kimdir?

Sefa Kındır son zamanların güncel mesleği olan sosyal medya fenomenliği yapmaktadır. 1 Ocak 1993 yılında doğmuştur. Sefa Kındır kaç yaşındadır diye bakacak olursak yakışıklı fenomen 30 yaşındadır. Sefa Kındır boyu kaçtır merak edilen sorular arasındadır. 1.78 cm boyunda 75 kilogramdır. Sosyal medya fenomenliğinin yanında oyunculuk ve youtuberlık yapmaktadır. Sefa Kındır aslen nerelidir sorusu merak edilmektedir. Fenomenimiz aslen Adanalıdır. 1993 yılında Osmaniye’de dünyaya gelmiştir. Instagram ve Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlar ile kısa sürede milyonlarca takipçi ve abone sayısına ulaşmıştır. Bunu bu kadar kısa sürede başarabilen nadir insanlar arasında yer alır. 

Başarılı fenomen Sefa Kındır sosyal medya içerik üretici olarak kariyerini sürdürür.  Sefa Kındır hangi filmde oynamıştır sorusu da aratılmıştır.  2018 yapımı Facia Üçlü isimli sinema filminde rol almıştır. Film de Mami Emen ve Emre Gül de rol almıştır. Kındır ilk olarak Vide kısa video platformu üzerinden yayınladığı videolar içerikler ile trend olmuş daha sonrasında instagram ve youtube dünyasında da başarılı kariyerini sürdürmeye devam etmektedir. Sefa Kındır dönüm noktası nedir Diye soracak olursanız Facia Üçlü ismi ile açtıkları Youtuba video kanalı olmuştur. Daha sonraki süreçte ise Karışma Bende isimli sinema filminde rol alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir. 

Son zamanların merak edilen bir başka konusu ise Facia Üçlü grubu ayrıldı mı sorusudur. Başta gruptan Emre Gül ayrılmış yerine ise Sinan Poyraz gelmiştir. Günümüzde ise herkes kendi yoluna tek olarak devam etme kararı almış grup tamamen dağılmıştır. Fakat zaman zaman bir araya gelerek grup üyeleri birlikte video çekimi yapmaktadırlar. Bu videolara izleyicilerin dikkatini çekmekte ve oldukça  sevilmektedir. Sefa Kındır Youtube kanalına bakacak olursak kullanıcı adı SefaKndr şeklindedir. Kanalında 2023 Temmuz ayı itibariyle 207 videosu bulunur.  Sefa Kındır Youtube kaç abonesi vardır diye bakacak olursak 2,3 milyon aboneye kadar ulaşmıştır. Sefa Kındır Instagram hesabında ise 166 gönderisi bulunur ve 1,2 milyon takipçisi vardır.

Başarılı fenomen Sefa Kındır evli mi sorusu takipçileri arasında merak edilmektedir. Fenomen ve aynı zamanda oyuncu Kındır 2018 yılında evlenmiştir. Bu evliliğinden 2021 doğumlu bir oğlu vardır. 4 Mayıs 2021 tarihinde resmi ınstagram hesabı üzerinden oğlu ve eşinin bulunduğu bir resim paylaşarak oğlunun doğum gününü kutlamıştır. Paylaştığı fotoğrafın açıklamasına ise oğlum artık 1 yaşında notunu düşmüştür. 

Sefa Kındır Filmleri

2018 yılında Facia Üçlü sinema filminde rol almıştır. 

2019 yılında Karışma Bende sinema filminde rol almıştır. 

Yorum yapın