Selinay Yalçın Kimdir?

Selinay Yalçın günümüz dünyasında oldukça aktif olarak kullanılan sosyal medya mecralarında son derece popüler olan bir isimdir. Asıl çıkış yaptığı önemli takipçi kitlesine sahip olduğu platform, Tiktok platformudur. Öyleki Selinay Yalçın Tiktok hesabında kendisine Kraliçe lakabı takılmış ve öyle anılmaktadır.  

16 Temmuz 2001 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni, İstanbul doğumludur ve şuan 21 yaşındadır. Öğrenimine İstanbulda basşlayan genç fenomen liseyi bitirdikten sonra üniversite için, Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde okumaya başladı ve henüz mezun olmamıştır. Yeni medya okumakta olan genç ve güzel fenomen bir dönem ise psikolog olmak istemiştir. Şuan ise sosyal medya içerik üreticisi olarak hayatını sürdürmekte ve yaptığı işten keyif almaktadır. 

168 cm boyunda olan genç fenomenin 53 kilo olduğu bilinmektedir. Fenomenin tek estetiğinin burnu olduğu bilinmektedir. Çocuk yaşta ranzadan düşerek burnunu kıran genç sosyal medya fenomeni, bu nedenle burun estetiği yaptırmıştır. Yemek yemeyi de oldukça seven sosyal medya fenomeninin en sevdiği yemeğin fırında makarna olduğu bilinmektedir. Fenomenin en sevdiği renk ise turuncudur. Genç fenomenin burcu yengeç, asıl saç rengi ve göz rengi kahverengidir. Saçlarındaki beyazların ise genetik olduğu bilinmekte olup güzel fenomen saçlarındaki beyazlarla marjinalliğini korumaktadır. 

Selinay Yalçın Ne İş Yapıyor?

Selinay Yalçın popüler sosyal medya platformlarında içerik üreticidir. Tiktok, instagram, youtube gibi platformlarda oldukça fazla takipçiye sahiptir. Tiktok, instagram ve youtube sayfalarında ürettiği eğlenceli video ve içeriklerle takipçi kitlesini arttırmaya devam etmektedir.  Asıl çıkış yaptığı ve popülerliğe kazandığı Tiktok platformunda şuan 2.7 milyon takipçiye sahiptir ve aktif şekilde Tiktok videoları çekerek paylaşmaktadır. Genç fenomenin tiktok hesabındaki kullanıcı adını   selinayalcn olarak  seçmiş olmaktadır.  İnstagram hesabında 746 bin takipçiye sahiptir. Gündelik hayatından ve çektiği videolardan kesitleri burada sürekli olarak paylaşmaktadır. Genç fenomenin instagram hesabındaki kullanıcı adını selinayalcn olarak seçmiş olmaktadır. Youtube kanalında da içerik üretmeye devam eden geç fenomenin 138 bin youtube abonesi, izleyebilmeniz için 112 tane de yüklü youtube videosu bulunmaktadır. Genç fenomenin youtube kanal adı ise Selinay Yalçın olarak bilinmektedir.

Selinay Yalçın Ailesi

Tiktok ve Instagram gibi hesaplarda düzenli olarak içerik üreten ünlü isim, bu hesaplarında yaptığı paylaşımlarının bazılarında ailesine de yer vermektedir. Bu durum Selinay Yalçın ailesi ve Selinay Yalçın aslen nereli sorularını da beraberinde getiriyor. İstanbul doğumlu olan Selinay Yalçın’ın annesi ve babasının nereli olduğu ise net olarak bilinmiyor. Bir dönem Berkay Akman ile anılmış olsa da ünlü fenomen Selinay Yalçın sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

Yorum yapın

takipçi satın al