Şeyda Erdoğan Kimdir? 

Şeyda Erdoğan 4 Temmuz 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şeyda Erdoğan burcu nedir sorusu da merak edilmiştir. Doğum tarihine bakıldığında bu durumda Şeyda Erdoğan Yengeç burcudur. Yengeç burcu kadınının sevgi dolu şefkatli bir kalpleri vardır. Genel olarak duygusal yapıları ile bilinirler. Melankolik bir yapısı olan Yengeç burcu kadını karmaşık duyguları nedeniyle her an değişik bir ruh haline bürünebilirler. 

Genç fenomen Şeyda Erdoğan sosyal medyada çektiği videolar ile tanınmıştır. Şeyda Erdoğan kaç yaşındadır sorusu oldukça merak edilmiştir. Güzel fenomen 25 yaşındadır. Şeyda Erdoğan hangi üniversite mezunudur sorusu da bir diğer merak edilen sorudur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Burada eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk konusunda ilk adımını atmıştır.  

Şeyda Erdoğan hakkında bir diğer merak edilen konu ise Şeyda Erdoğan boyu kaçtır ve Şeyda Erdoğan kilosu kaçtır sorularıdır. Şeyda Erdoğan 1.55 boyunda 50 kilogramdır. Şeyda Erdoğan Instagram hesabına bakıldığında seydaerdogan kullanıcı adıdır. Şeyda Erdoğan Instagram hesabı üzerinden 1.8 milyon takipçisi ve 1.151 gönderisi bulunmaktadır. Şeyda Erdoğan Tiktok hesabı üzerinde 2023 yılı üzerinde kullanıcı adı seyda şeklindedir. Tiktok 936.7 takipçisi bulunur ve 25,2 milyon beğenisi bulunmaktadır. Şeyda Erdoğan sevgilisi kimdir sorusu da oldukça merak edilmiştir. Şeyda Erdoğan Burak Güngör ile yaşadığı ilişkiyi sonlandırmıştır. 

Şu andaki yeni sevgilisi Anıl Azar’dır. Şeyda Erdoğan 2018 yılında oyuncu kadrosunda kendisi gibi sosyal medya fenomenlerinin yer aldığı “Kafalar Karışık” ve ”Enes Batur Hayali Mi Gerçek Mi?” filmlerinde rol almıştır. Bu filmlerde güzelliği ve başarılı performansıyla dikkat çekmiştir. Daha sonra bu tarzda farklı projelerde yerini alarak kendini gösterme fırsatı bulmuştur. 

Şeyda Erdoğan Rol Aldığı Sinema Filmleri 

  • Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?
  • Kafalar Karışık
  • Enes Batur Gerçek Kahraman
  • Düş Peşine 

Yorum yapın