Şulemsi (Şule Kaya) Kimdir?

Sosyal medya içerisinde Şulemsi ismi ile bilinen Şule Kaya 24 Aralık tarihinde doğmuş sosyal medya fenomenidir. Tam olarak doğduğu yıl ve yaşı bilinmemektedir. Şule Kaya, sosyal medya üzerinde kullandığı “Şulemsi” ismi ile tanınmış ve böyle hitap edilmesini tercih etmiştir. Ankara’da doğmuştur ve aslen Ankaralıdır. Hala Ankara’da yaşamakla birlikte birçok sosyal mecrada kendini göstermiştir.

Şulemsi olarak sosyal medya fenomeni Şule Kaya, 1.75 boyunda olmak ile birlikte 54 kilodur. Daha önceleri 100 kilo üzerinde olduğu bilinen ünlü fenomen son zamanlarda oldukça zayıflayarak 54 kilo civarına kadar gelmiştir. Ünlü fenomenin herhangi bir burun estetik ameliyatı yoktur fakat gözlerinin düşüklüğü nedeni ile yorgun göründüğü sanılan Şule Kaya “Bella Eyes” adı ile bilinen ameliyattan geçmiş ve gözlerini kaldırtmıştır. Oldukça hayvansever olan Şulemsi’nin 3 köpeği ve 2 kedisi bulunmaktadır. 24 Aralık’ta doğduğu bilinen Şule Kaya’nın burcu ise Oğlak’tır.

Şule Kaya Evli mi?

Sevgilisi ile uzun yıllar beraberliğinin ardından çift nikah masasına oturmuştur. Şule Kaya’nın eşi Yasin Türk’tür. Sosyal mecralarda eşi ile birlikte videolar çekmektedir ve videolar geniş kitlelere hitap etmek ile birlikte oldukça beğenilmektedir.

Şule Kaya’nın eşi Yasin Türk ile aralarında ortalama 7 yaş farkı olduğu bilinir. Bir erkek çocukları vardır ve adı Kuzey Arel’dir.

Şule Kaya’nın eşi ile tanışma hikayesi ise kısaca yanlışlıkla mesaj atmasından dolayı olarak bilinir. Yanlışlıkla atılan bir mesaj sonrası tanışan çift daha sonrasında mutlu bir sonuca ulaşmıştır. Eşi Yasin Türk, Şule Kaya’yı 8 defa istediğini belirtmiştir.

Şule Kaya Eşinden Ayrıldı Mı?

Uzun yıllar ilişkileri devam eden ve mutluluğunu evlilikle taçlandırdıktan sonra bir de erkek çocukları dünyaya gelen çift, geçtiğimiz dönem hayranlarını şaşırtan bir karar almıştır. Mutlu giden evliliğinde sorun yaşamaya başlayan ve psikolojik olarak yıprandıklarını belirten Şule Kaya, eşinden ayrılma kararı almış ve evleri ayırmıştır. Boşanma sebebi hakkında çok fazla bilgi sahibi olunmasada çiftin boşanmış ve yaşamlarına ayrı devam etmeye başlamıştır.

Şule Kaya Sosyal Medya Hesapları

Şule Kaya, 2013 senesinden itibaren oldukça yoğun bir ilgi ile sosyal medyaya hakim olmuş ve oldukça tanınır bir fenomen haline gelmiştir. Şulemsi ismi ile birlikte çoğu mecrada yer alan fenomen çeşitli video içerikleri hazırlamaktadır.

Tiktok içerisinde oldukça yüksek sayıda takipçi miktarına ulaşan Şulemsi buranın yanı sıra İnstagram ve YouTube içerisinde de videolar paylaşmaktadır. Videoları genellikle makyözlük üzerinedir. Ayrıca eşi ile birlikte İnfluencerlik yapmaktadır.

Sosyal medya içerisinde birçok hesabı ile Şulemsi ismini kullanan Şule Kaya farklı takipçi sayılarına sahiptir.

·   Tiktok: En çok Tiktok içerisinde takipçiye sahip olan Şule Kaya’nin burada ki ismi “Şulemsi”dir. 2023 yılı itibari ile birlikte 2.3 Milyon takipçi sayısına ulaşmıştır ve her geçen gün artış göstermektedir.

·   İnstagram: İnstagram içerisinde de bir hayli aktiflik gösteren Şulemsi’nin burada ki takipçi sayısı 2023 yılı itibari ile birlikte 922 bin sayılarına ulaşmıştır.

·   YouTube: YouTube üzerinde diğerleri kadar pek aktiflik gösteremeyen Şulemsi’nin burada ki abone sayısı ise 17 bin civarında olunduğu bilinir.

Yorum yapın