Taner Tolga Tarlacı Kimdir?

Taner Tolga Tarlacı 2 Eylül 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Taner Tolga Tarlacı nerede doğmuştur diye bakacak olursak Almanya, Hamburg’da doğduğu görülür. Taner Tolga Tarlacı kaç yaşındadır diye merak edenler için 2023 yılı itibariyle 39 yaşında olduğu bilinir. Taner Tolga Tarlacı nerelidir sorusuna cevap vermek gerekirse aslen Kayserili olduğu bilinir. Kafes dövüşçüsü olan Tarlacı 8 yaşına kadar Almanya’da eğitim almıştır. Daha sonra ailesi ile birlikte Mersin’e taşınmıştır. 2005 yılında ise Kıbrıs’a yerleşmiştir. Taner Tolga Tarlacı hangi üniversite mezunu diye merak edenler için Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunudur. 

Taner Tolga Tarlacı genel olarak sürekli ünlü isimleri kafes dövüşüne davet etmesiyle tanınıyor. Can Yaman ve Arda Turan gibi isimleri davet ettiği bilinir. Tüm ülke tarafından tanınması ise 2011 yılında katıldığı Survivor ile tanınmıştır. Acun Ilıcalı’nın programı olan Survivor yarışması oldukça büyük bir beğeniyle uzun yıllardır izlenmektedir. Acun Ilıcalı ile para konusu yüzünden davalık olan Tarlacı başarılı yapımcının kendisine borcu olduğunu söylemiştir. Acun Ilıcalı’nın 100 milyar kadar borcu olduğunu iddia etmiştir. Bu iddialardan sonra Ilıcalı kendisini mahkemeye vermiştir. 

Uzun süredir ortalarda gözükmeyen Taner Tolga Tarlacı nerede olduğu merak konusudur. Araştırmalar sonucu Haziran 2022’de kesici aletle gasp etme suçu sebebiyle cezaevine girdiği ortaya çıkmıştır. Kafes dövüşçüsü kendisine ‘3T’ lakabını uygun görmüştür. Kelepçeli fotoğrafı ile gündeme gelmiştir. Hakkında çıkan bir başka iddia ise işlediği suçlardan ötürü Güney Kıbrıs’a kaçmış olmasıdır. Ancak orada yakalanıp tutuklandığı bilinir. Hapishanedeyken intihar girişiminde bulunmuş son anda gardiyanlar tarafından kurtarılmıştır. 

Bileklerini kestiği fark edilmiş iki gün müşahede altında tutulan Tarlacı tekrar koğuşuna geçmiştir. Daha sonrasında tel örgülere tırmanarak kaçmak istemiş gardiyanların müdahalesiyle bu girişiminde başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Taner Tolga Tarlacı boyu kaçtır diye bakacak olursak 1.70 santimetre boyundadır. Fiziksel yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Survivor yarışmasına katıldığı senede ise 3. Olarak yarışmadan ayrılmıştır. 

Yorum yapın