Yağmur Kaya Kimdir?

Genç fenomen Yağmur Kaya 26 Ekim 2003 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yağmur Kaya burcu akrep burcu kadınıdır. Güzel ve başarılı bir sosyal medya fenomenidir.  Yağmur kaya kaç yaşında diye merak edenler için genç fenomen daha 19 yaşındadır. İlk olarak tik tok platformunda paylaştığı videolar ile ün kazanmıştır. Daha sonra bu ününün instagram ve Youtube platformlarına da taşımıştır. Yağmur Kaya İzmir’de oturmaktadır. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünden mezun olup eğitimini tamamlamıştır. 

Yağmur Kaya her sosyal medya platformunda düzenli olarak içerik paylaşımları yapmaktadır. Yağmur Kaya babası vefat etti mi sık aratılanlar arasındadır. Evet güzel fenomenin babası kalp krizi sonucu  vefat etmiştir. Bu süreçte  başarılı içerik oluşturucusu  babasını kaybettikten sonra bir süre paylaşım yapmaya ara vermiştir. Yağmur Kaya sosyal medyadaki paylaşımlarına bakarak şu anda sevgilisi olmadığını anlayabiliyoruz. Güzel fenomen hakkında bir başka merak edilen soru ise Yağmur Kaya nereli olduğu sorusudur.  Ancak bu konu hakkında henüz bir bilgiye ulaşılamamıştır. Yağmur Kaya boyu kaçtır ya da kilosu nedir sorularıdır. Ancak bu konu hakkında da henüz bir bilgiye ulaşılamamıştır. 

Yağmur Kaya küçüklüğünden itibaren youtuber olmak istediğini söylemiştir. 10 yaşından itibaren piyano çalan  fenomenin en sevdiği müzik aleti de dolayısıyla piyanodur. Yağmur Kaya en sevdiği sanatçı ise Aurora’dır. Sosyal medyada bir başka merak edilen sorulardan biri de Yağmur Kaya’nın kardeşi var mıdır? Sorusudur. Fenomenin kendisinden 12 yaş büyük abisi bulunmaktadır. Ünlü Youtuberın en sevdiği yemek makarna en sevdiği abur cuburlar ise pamuk şeker, beyaz çikolata ve ekşi jelibonları sevmektedir. 

Yağmur Kaya sosyal medya hesapları oldukça önemlidir. Geçimini bu yolla sağlayarak düzenli olarak içerik üretmektedir. Yağmur Kaya Youtube kanalını 31 Ocak 2020 tarihinde açmıştır. Youtube kanalında kışkırtma, şakalar ve challenge videoları çekmektedir. 2023 Temmuz ayında güncel 765 bin abonesi 297 videosu bulunmaktadır. Bu platformdaki kullanıcı adı ise yagmurkayayoutube şeklindedir.  Yağmur Kaya İnstagram adı aynı youtube kanalındaki gibi yagmurkayayoutube şeklindedir. Bu platform üzerinden de düzenli olarak postlar ve video içerikleri tüm dünya ile paylaşan başarılı bir fenomendir. İnstagramda ise 73.7 bin takipçisi bulunur. 

Güzel fenomenin asıl parladığı platform olan Yağmur kaya  tik tok hesabı üzerinde kullanıcı adı 313,2 bindedir. Beğenileri ise 3,1 milyonu aşmış bulunmaktadır. Eğlenceli ürettiği içerikleri ile sevilmiş ve bu platform üzerinde fenomenlik hayatına başlamıştır. Burada tutulduktan sonra instagram ve youtube kanalında işlerlik kazanmıştır. 

Yorum yapın

takipçi satın al