Buse Korkmaz Kimdir?

Tiktok fenomenleri hakkındaki bilgiler, günümüzde takipçileri tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Tiktok platformunun öne çıkan isimlerinden Buse Korkmaz ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. TikTok’un ünlü kullanıcılarından Buse Korkmaz’ın yaşamı ve biyografisi hakkında çokça soru bulunmaktadır. Buse Korkmaz kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, boyu ve kilosu ne kadar gibi takipçileri tarafından sıkça aranan soruların yanıtlarını bu yazımızda vermeye çalışacağız. 

Buse Korkmaz’ın gerçek adı Zeynep Buse Korkmaz olduğu bilinmektedir ve doğum yeri Erzurum’dur. Kısmetse Olur adlı evlilik programının dikkat çeken yarışmacılarından olan Buse Korkmaz, üzerinde pek çok haber yapılmıştır. Kısmetse Olur Buse Korkmaz katıldıktan sonra sosyal medyadan daha çok izleyici ve takipçi kazanmıştır. Özellikle yaklaşık 10 milyon sosyal medya takipçisi sayesinde de Buse Korkmaz ön plana çıkmaktadır.

Buse Korkmaz’ın yaşının merak konusu olduğu bilinmektedir çünkü Buse Korkmaz kaç yaşında sorusu da oldukça fazla merak edilmiş ve şüphe uyandırmıştır. Korkmaz, 13 Ocak 2002’de doğmuştur ve Oğlak burcundadır. 1.60 boyunda olan Buse Korkmaz, 50 kilogram ağırlığındadır. Buse Korkmaz İnstagram hesabının ismi busekorkmaziniz olup, 2023 itibariyle 1 milyon takipçiye sahiptir. Ayrıca Buse Korkmaz adıyla bir Youtube kanalına da sahiptir. Buse Korkmaz Tik Tok hesabı busekorkmaz ismini taşımakta ve 2023 itibariyle 6 milyon takipçisi vardır. İlk kez Enes Çakmak (Alf) ile Tiktok platformuna adım atan Korkmaz, geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Küçük yaşlardan beri pastane sahibi olmayı hayal eden Tiktok fenomeni, popülerlik kazandıktan sonra Erzurum’dan İstanbul’a yerleşmiştir. 

Buse Korkmaz’ın sevgili durumu ise fanların yoğun ilgi gösterdiği bir konudur. Zeynep Buse Korkmaz, Tiktok fenomeni ikizlerden Oğuz Uğur Bay ile birliktelik yaşamıştır. İkili, Tiktok ve Youtube hesaplarında beraber videolar yayınlamışlardı fakat sonrasında yollarını ayırmışlardır.

Yorum yapın