Zeynep Özkaya Kimdir?

Zeynep Özkaya 23 Ocak 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bundan yola çıkarak Zeynep Özkaya kaç yaşındadır sorusuna 25 yaşında cevabını verebiliriz. Zeynep Özkaya burcu nedir sorusuna da doğum tarihine bakarak Kova burcu kadını olduğunu çıkarabiliriz. Kova burcu kadınları oldukça neşeli ve eğlencelidir. Marifetli olan kova burcu kadınları akıllı ve becerikli yapılarıyla bilinir. Fedarkar bir yapıya sahip olan kova burcu kadınları aynı zamanda geleceğe umutla bakabilmektedir. Sempatik oyuncu hakkında bir diğer merak konusu olan sorular ise Zeynep Özkaya boyu kaçtır ve Zeynep Özkaya kilosu ne kadardır sorularıdır. Güzel oyuncu Zeynep Özkaya 1.60 boyunda ve 56 kilogram ağırlığında olduğu bilinir.

Güzel oyuncu hakkında çok sorulan sorulardan bir tanesi ise Zeynep Özkaya hangi üniversite mezunu sorudur. Oyuncumuz İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Aslında tanınması oyunculuk yaşamı ile olsa da şu anda sosyal medya da içerik üretmesi ile de oldukça tanınmış ve sevilmiştir. Zeynep Özkaya sevgilisi var mı sorusu da bir diğer merak konusudur. Başarılı oyuncunun sevgilisi milli yüzücü Oğulcan Can ile birliktedir. Birlikte ınstagram sayfalarında paylaştıkları görüntülerle oldukça beğeni toplamıştır. Oğulcan Sabancı Üniversitesinde öğrenim görmektedir. Uzun süredir birlikte olan ikili yakıştırılmaktadır. Zeynep Özkaya Instagram kullanıcı adı zeyneppozkayaa şeklindedir. Bu hesap üzerinden 2023 yılı ağustos ayı itibariyle 517 bin takipçisi bulunur. Aynı zamanda başarılı oyuncu 813 gönderiye sahiptir.

Başarıl fenomenin hem Instagram hem de Youtube paylaşımları ile oldukça sevilmektedir. Zeynep Özkaya hakkında bir diğer merak konusu ise Zeynep Özkaya Youtube hesabıdır. Youtube hesabında kullanıcı adı ZeynepOzkaya şeklinde olup 405 bin aboneye sahiptir. Youtube hesabında ev turu, tatiller, vlog paylaşımı yapmaktadır. Toplamda 188 videoya sahiptir ve beğenileri ise ortalama 150 bin civarındadır. Zeynep Özkaya Sihirli Annem tv dizisinde çilek karakteri ile tanınmıştır. Bu dizi 2003 yılında 7 sezon devam etmiştir. Buradaki rolünü oynaması ve sevimli halleri takipçileri tarafından oldukça sevilmiştir. Daha sonra birkaç dizide daha oynayan Zeynep Özkaya Youtube kanalındaki videolarına dikkatini vermiştir. 

Zeynep Özkaya Sinema Filmleri ve  Tv Dizileri

  • 2013 yılında Altındağlı’da rol almıştır. 
  • 2003-2011 yıllarında Sihirli Annem adlı tv dizisinde Çilek karakterinde rol almıştır. 
  • 2010 yılında Türkan’da rol almıştır.
  • 2008 yılında Eyvah Halam adlı sinema filminde Su karakterinde rol almıştır. 
  • 2006-2008 yıllarında İki Aile adlı tv dizisinde Merve karakterinde rol almıştır. 
  • 2003 yılında Hürrem Sultan’da rol almıştır. 

Yorum yapın