Ala Tokel Kimdir? 

Ala Tokel 3 Aralık 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Bu durumda Ala Tokel kaç yaşındadır diye soranlar için 27 yaşındadır cevabını verebiliriz. Aynı zamanda Ala Tokel burcu nedir diye merak edenler için güzel fenomen yay burcudur. Yay burcu kadınları genellikle çok enerjik, maceracı ve vahşidir. Çok cesur, her şeyi keşfetmeyi ister. Hayata ve dünyaya karşı hevesli ve meraklı yapısı ile bilinir. Ala Tokel nerelidir sorusunu cevaplamak gerekirse başarılı fenomen annesi İranlı, babası İstanbullu olmakla beraber kendisi İstanbul’da doğmuştur. Ala Tokel eğitimi nasıldır diye bakacak olursak ilköğretimi Doğa Koleji’nde, lise eğitimini ise Erenköy Kız Lisesi’nde başarıyla tamamlamıştır. 

Güzel fenomen üniversiteyi Kadir Has Üniversitesinde okumuştur. Üniversite de Bölümü ise Yeni Modadır. Çok başarılı bir sosyal medya fenomeni olan Ala Tokel hakkında bir diğer merak konuları ise Ala Tokel boyu kaçtır ve Ala Tokel kilosu nedir sorularıdır. Kısaca cevap vermek gerekirse güzel fenomen 1.70 metre boyunda ve 54 kilodadır. Ala Makeup Studio’nun sahibi olan güzel fenomenin Tara adında bir kız kardeşi vardır. Ala Tokel evli mi diye merak edenler için güzel fenomen 2017 yılında Four Season Hotel’de Eren Bülbül ile evlenmiştir. Daha sonrasında boşanmalarının nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte tahminen anlaşamadıkları için kısa bir süre evli kaldıktan sonra boşandıklarını duyurmuştur. 

Youtube ve Instagramda ürettiği makyaj ve yaşam tarzı videolarıyla tanınan Ala Tokel’in adı bir zamanlar Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz ile yaşadığı aşkla gündeme gelmiştir. Yiğit Poyraz 2021 Survivor finalisti olmuştur. Ala Tokel Instagram üzerinden alatokell kullanıcı adına sahiptir. Bu hesap üzerinden 594 bin takipçisi bulunur. 991 gönderisi vardır ve hesabı üzerinden düzenli olarak paylaşım yapmaktadır. Ala Tokel Youtube üzerinde kullanıcı adı Ala Tokel şeklindedir. 289 bin abonesi vardır. 141 videosu bulunur. Genellikle çektiği videolarla dikkatleri üzerine toplamış ve videoları 1 milyon civarında beğenisi bulunur. Ala Tokel’in adı son zamanlarda Ala Tokel Yağmur Çevik kavgasına şeklinde anılmıştır. Sude Alkış ınfluencerdır. Paylaştığı gönderilere yaptığı yorumla dikkat çeken Ala Tokel dikkatleri üzerine toplamıştır. 

Yorum yapın