Esila Biltekin Kimdir?

Esila Biltekin 31 Ocak 2008 doğumludur. Güzel fenomen Esila Biltekin kaç yaşındadır sorusu oldukça merak edilmiştir. Güzel fenomen henüz 15 yaşındadır. Bir başka merak edilen konu ise Esila Biltekin burcu nedir sorusudur. Kova burcu kadını olan Esile Biltekin arkadaş canlısı ve dışa dönük bir yapısı vardır. Bu yüzden insanlar tarafından oldukça sevilen bir yapısı vardır. Zeki bir yapıya sahip olan Esila Biltekin kimsenin alanına karışmaz ve kendisine karışılmasına da izin vermez. Esila Biltekin boyu kaçtır diye bakacak olursak genç fenomen 1.59 metre boyunda 45 kilogramdadır. Annesi Suna Biltekin babası ise Cihan Biltekindir. 

Fenomen Youtuber olan genç kadın Esila Biltekin kimdir sorusana da bu şekilde cevap verilebilir. Esila Biltekin nerelidir diye bakacak olursak güzel kadın İstanbul doğumludur. Esila Biltekin’in resmi ınstagram hesabı ailesi ve annesi Suna Biltekin tarafından yönetilmektedir. Günümüz itibariyle ınstagram adı esilabiltekin şeklindedir. 2023 Ağustos ayı itibariyle 554 bin takipçisi bulunur. Bu hesap üzerinden 15 gönderisi vardır. Esila Biltekin Youtube hesabı üzerinden youtube adı esilabiltekin şeklindedir. 

Bu sosyal medya platformu üzerinden ise 825 bin abonesi bulunur. Youtube kanalında 714 videosu vardır. Bu sayılar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Esila Biltekin ne olmak istemektedir sorusu da merak konusudur. Hayvan sevgisi ile bilinen Esila Biltekin ileride veteriner olmak istediğini belirtmiştir. Suna Biltekin ve Cihan Biltekin çiftinin tek çocuğudur. Genç fenomenin anne ve babası davet organizasyonu işi ile ilgilenmektedir. 

Esila Biltekin İstanbul Bağcılar ilçesinde  Güneşli Mahallesi’nde uzunca bir süre yaşamıştır. Daha sonra buradan taşınarak şu anda yaşamını Çorlu’da sürdürmektedir. Esila Biltekin hobileri nedir diye bakacak olursak genç fenomen kaykay ve paten kullanmaktan büyük keyif almaktadır. Bir başka merak edilen konu ise Esila isminin anlamı ne sorusudur. İsminin anlamı cennetten gelen gül ve namaz vakti anlamına gelmektedir. 

En sevmediği sebze pırasadır. En sevdiği uygulama tiktok uygulamasıdır. Esila Biltekin Tiktok videolarında şakalar challenge, havuz, eğlence ve alışveriş videolarını takipçileri ile paylaşmaktadır. Esila Biltekin Tiktok üzerinden 42 bin takipçisi 550 bin beğenisi bulunur.  Başarılı fenomen genç yaşta güzel bir kitleye ulaşmıştır. Düzenli videolar paylaşarak başarısına başarı katmaktadır. 

Yorum yapın