Alper Rende Kimdir?

Alper Rende 16 Ekim 1995 yılında doğmuştur. Bu durumda Alper Rende kaç yaşındadır diye merak edecek olursanız yakışıklı oyuncu 28 yaşındadır. Alper Rende burcu nedir diye bakacak olursanız terazi burcudur. Terazi burcu erkeği olan Alper Rende temiz ve düzenli alanları sever. Fikirleri sıklıkla değişik dengesiz bir tarafları vardır. Bonkördür, zeki ve akıllı bir yapısı vardır. Genellikle sosyal çevresi geniş tanınmış insanlardır. Alper Rende nerelidir diye soracak olursanız yakışıklı oyuncu İzmit doğumludur. Alper Rende kimdir sorusu son zamanların en çok aratılan soruları arasında yerini almıştır.  Türk oyuncu, Youtuber ve sunucu şeklinde bahsetmek mümkündür. Eğlence türünde videolar çekmektedir. 

Yakışıklı sunucu hakkında bir diğer merak edilen konu ise Alper Rende hangi üniversite mezunudur sorusudur. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Yazılım Bölümünde tamamlamıştır. Rende, sosyal medyaya 2013’de Vine isimli uygulamaya ailesi, arkadaşları ve sevgilisi ile video çekerek girmiştir. Alper Rende boyu kaçtır ve Alper Rende kilosu nedir sorulara da merak edilen sorular arasında yerini almıştır. Oyuncumuz 1.75 boyunda ve 70 kilogramdır. Alper Rende evli mi diye merak edenler için kariyerine odaklanan Rende şuan evli değildir. 2019 yılında Youtuber olan Betül Çakmak ile ilişki yaşamıştır. Ancak yaklaşık iki yıl süren ilişkileri 2021 yılında bitmiştir. Sunuculuk yapan Alper Rende 2019 yılında Kaçış yapımında Youtube ve Exxen platformlarında sunuculuk yapmıştır. 

Alper Rende Survivor 2023 yarışmasına katılmıştır. Ancak başarısız olmuş ve elenmiştir. Alper Rende ödül aldı mı sorusu da merak edilmiştir. INFLOW ödüllerinde En İyi Youtube Influner’ı ödülünün kazananı olmuştur. Başarılı oyuncu bazı markaların reklam filmlerinde de oyunculuk yapmıştır. Bu markalara sırayla bakmak gerekirse; Opet, Doritos, Algida, Nescafe, Eti Wanted ve Vivo X50 Lite şeklinde sıralamak mümkündür. Alper Rende Instagram kullanıcı adı alperrende şeklindedir. Bu hesap üzerinden 1.3 milyon takipçisi bulunur. Aynı zamanda 47 gönderisi vardır. Düzenli paylaşımlar yapmaya devam etmektedir. Alper Rende Youtube hesabı üzerinden kullanıcı adı AlperRENDE şeklindedir. 4,65 milyon abonesi vardır. Youtube kanalı üzerinden 235 video paylaşmıştır. Vidolarının içerikleri genellikle gençlere hitap eden konulardır. 

Alper Rende Rol Aldığı Sinema Filmleri 

  • 2016 yılında Türk Lokumu adlı sinema filminde başrol olarak yer almıştır. 
  • 2017 yılında Oha Diyorum adlı sinema filminde başrol olarak yer almıştır. 
  • 2019 yılında Enes Batur Gerçek Kahraman adlı sinema filminde yardımcı oyuncu olarak yer almıştır. 2019 yılında Sar Başa adlı sinema filminde Üssal karakterinde başrol olarak yer almıştır.

Yorum yapın

takipçi satın al