Ayça Çağla Altunkaya Kimdir?

Ayça Çağla Altunkaya 2 Temmuz 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bu durumda Ayça Çağla Altunkaya hangi burç diye merak edecek olursanız yengeç burcundadır. Ayça Çağla Yalova’da dünyaya gelmiştir. Ayça Çağla Altunkaya hangi üniversite mezunu diye merak edecek olursanız. Güzelliği ile dikkat çeken Ayça Çağla Nişantaşı Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezun olmuştur. Ayça Çağla uzun yıllar basketbola ilgi duymuştur. Hatta okul zamanlarında amatör olarak basketbol tamında da yer almıştır. Genel olarak gözlerden uzak bir yaşam sürmektedir. Gündeme düşmesinin sebebi ise ünlü medyacı Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olmasıdır. Bu birliktelik ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımları ile gündemden düşmemektedir. 

Ayça Çağla Altunkaya ilk olarak Acun Ilıcalı’ya ait bir sürat gemisinde çekilen fotoğrafta gündeme gelmiştir. Ayrıca Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı’na benzerliği ile de dikkat çekmiştir. Sosyal paylaşım sitesi ınstagram’da @aycacaglaaltunkaya kullanıcı adıyla yer almaktadır. Bu hesabı üzerinden yaptığı paylaşımları ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Genç kadının, ünlü medya patronu olan Acun Ilıcalı ile ilişkisi başladıktan sonra estetik ameliyat olduğu iddia edilenler arasındadır. İkili ilişkilerini resmi olarak 31 Aralık 2020 günün yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel bölümünün ardından çekilen fotoğraf karesinde yer almasıyla duyurmuş oldular. Daha sonrasında ünlü ikili, ınsatgram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla beraberliklerini ilan ettiler. 

Acun Ilıcalı sevgilisi, eşi ve kızları ile gündemden düşmeyen başarılı bir medya patronudur. İlişkisi ilk başladığında bir başka gündem sorusu ise Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı yaş farkı kaçtır sorusu olmuştur. Fanlar tarafından uzun sürece magazin gündemi süsleyen soru dikkatleri ikilinin tarafına çekmiştir. 29 Mayıs 1969 doğumlu Acun Ilıcalı ve 1999 doğumlu Ayça Çağla Altunkaya arasında 30 yaş fark vardır. 

Acun Ilıcalı daha önce de kendinden küçük sevgilileri ile ve özel hayatı ile ilgi çekmiş bir isimdir. Daha önce Seda Başbuğ, Zeynep Yılmaz ve Şeyma Subaşı adlı kişilerle evlenmiştir. Bu evliliklerinden 4 kız çocuğu olmuştur. Son zamanlarda en son aratılan sorulardan biri de Ayça Çağla Altunkaya hamile mi sorusudur. Bu konu hakkında net bir açıklama yapılmamıştır ancak evlenecekleri söylentileri de magazin gündemlerinde gezmektedir. 

Genellikle Acun Ilıcalı’nın yanında olan Ayça Çağla 2020 yılında Survivor yarışmasının çekildiği Dominik Cumhuriyeti’nde birkaç kez görüntülenmiştir. Bir keresinde Acun Ilıcalı ınsatgram üzerinden canlı yayın yaparken Ayça Çağla Altunkaya’nın herkesin göreceği şekilde, “Watsappında bir şey yazdım” yazması izleyenleri güldürmüştür. İkilinin bir başka gündem konusu da bu olmuştur. Ayça Çağla Altunkaya nerede yaşıyor sorusuna bakacak olursak; anne, baba ve ikiz kardeşi ile birlikte Yalova’da ikamet etmektedir. Ancak sık sık Miami ve Dominik Cumhuriyeti ziyaretlerinde bulunuyor. 

Yorum yapın