Azad Yılmaz Kimdir?

Azad Yılmaz 6 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Azad Yılmaz kaç yaşında sorusunun cevabı bu durumda 40 yaşındadır. Azad Yılmaz boğa burcuna sahiptir. İnternet üzerinden ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. Merak edilen sorulardan biri de Azad Yılmaz nerelidir sorusudur. Azad Yılmaz Samsun doğumludur. 

Zenginlik içeren paylaşımlar yapan Azad Yılmaz iş adamıdır. Azad Yılmaz boyu kaçtır diye merak edenler için 1.72 boyunda ve 67 kilo ağırlığındadır. Sosyal medya üzerinden paylaştığı şarkılar genellikle arabesk tarzında olup bu şarkılara kendisi de eşlik etmektedir. İçinden geldiği gibi doğaçlama bir şekilde konuşan Yılmaz takipçileri tarafından oldukça sevilmektedir. Kendisi hakkında çıkan dedikodular üzerine yaptığı bir paylaşım 700.000 üzerinde izlenme almıştır. 

Samsunlu iş adamı yeni tanınmaya başladığı zamanlar Youtube ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında gözükmeye başlamıştır. Azad Yılmaz iş kariyerine nasıl başlamıştır sorusu da merak edilen sorular arasında yerini almıştır. Başarılı iş adamı araba alım ve satımı yaparak iş hayatını zamanla genişletmiştir. Özellikle lüks araç alım satımı işine girdiğine dair bir açıklama yapmıştır. Araba alım ve satım işinde çok para olduğunu açıklamıştır. Aynı zamanda parada sınır olmadığını da belirtmekten geri durmamıştır.

Azad Yılmaz kendisi tarafından yapılan bu açıklamaların ve bu açıklama akabinde yaptığı paylaşımların ardından bir başka merak edilen soru ise Azad Yılmaz serveti ne kadar ya da Azad Yılmaz ne iş yapıyor soruları en çok aratılanlar arasında yerini almıştır. Azad Yılmaz otomobil ticareti ile ilgilenmektedir. Bunun yanında farklı bir iş olarak AZADMEN adında tekstil firması açacağı duyulmuştur. Mağazalarını büyüteceğini ilk başta 10 daha sonra 30 mağazaya kadar açacağını söylemiştir.

Azad Yılmaz aynı zamanda Künenfes adlı künefe tatlısı markasının sahibidir. Kendisine ait olan Künenfes markasının ürünleri Bim, Kipa, Metro ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır. İşleri iyice büyüten marka yaklaşık 40 ülkeye ihracat yaptığı bilinmektedir. Ancak Azad Yılmaz’ın serveti hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bir başka merak edilen konu ise Ulusoy Turizm firmasının sahibi Azad Yılmaz mı sorusudur. 1937 yılından kurulan ve 80 yıldır güvenle hizmet veren firmanın sahibi olup olmadığı hakkında kesin ve doğru bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak petrol firması olan Lukoil firmasının sahibi olduğu öne sürülüyor. Bu konuda da net bir açıklaması bulunmamaktadır. 

Azad Yılmaz bir gezi dönüşü kendisine yöneltilen sorulara cevaplarken Kıbrıs’a kumar oynamaya gittiğini ve orada Ziynet Sali ile doğum gününü kutladığını söylemiştir. Uçaktan indiği bir videoyu paylaşmış video kısa bir sürede 150.000 izlenmeye ulaşmıştır. Daha sonra videolarını paylaşmaya başlamıştır. Kendisi galeri işi ve sigorta işi ile uğraştığını belirtmiştir.

Azad Yılmaz 2019 yılında gerçekleştirdiği doğum gününü Ahmet Selçuk İlkan, Alişan, Buse Tektaş, Ersan Er ve Ümit Özay ile birlikte kutlamıştır. İş adamı olarak bilinen Azad Yılmaz’ın kendisine ait 4 tane şarkısı bulunur. Azad Yılmaz sevgilisi var mı sorusu da merak edilenler arasındadır. Şu an bilinen bir sevgilisi yoktur bekar olduğu yaptığı açıklamalardan anlaşılır. Özel hayatı ve kendisi hakkında hiçbir paylaşım yapmamaktadır. Azad Yılmaz Instagram adı azadylmaz şeklindedir. Burada 1.3 milyon takipçisi 2.161 gönderisi vardır. 2019 yılında Yılın En İyi Fenomen ödülünü almıştır. Bu ödül töreninde yaptığı konuşma da güzel bir izlenme almıştır.  

Yorum yapın