Gizem Katmer Kimdir?

Gizem Katmer 25 Aralık 1995 doğumludur. Bu durumda Gizem Katmer burcu nedir diye merak edecek olursanız güzel oyuncu oğlak burcudur. Gizem Katmer burcunun özelliklerini taşıyarak büyük hedeflere sahiptir, beceriklidir ve çalışkandır. Geniş bir bakış açısına sahiptir. Oğlak burcu kadını olan Gizem sevecen, huzurlu ve neşeli bir tarafı vardır. Gizem Katmer boyu kaçtır sorusu da merak edilen sorular arasında yerini alır. Başarılı oyuncu 1.60 boylarında ve 55 kilodadır. Gizem Katmer yaşı kaçtır diye bakacaklar için oyuncumuz 27 yaşındadır. İlk ve ortaöğretimi İstanbul’da okumuştur. 

Zaten küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak isteyen Gizem Katmer Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Gizem Katmer’in ilk oyunculuk deneyimi nedir diye bakacak olursak  Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmıştır. 2019 yılında Aşk Büyü Vs. gibi sinema filmiyle kamera önüne oyunculuğa adım atmıştır. Gizem Katmer 1 kız kardeşi bulunmaktadır. 

Masumlar Apartmanı adlı dizi 2020 senesinde yayına girmiştir. Gizem Katmer kimdir sorusunu soranlar genellikle bu diziden sonra artmıştır. Bu dizide Neriman karakteriyle herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Masumlar Apartmanı dizi kadrosunda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Aslıhan Gürbüz gibi başarılı isimlerle birlikte çalışma fırsatı bulmuştur. Masumlar Apartmanı dizisinde evin en küçük üyesi Neriman karakterini başarılı ve etkileyici şekilde canlandırmıştır. 

Gizem Katmer bir röportajında çok mutlu bir çocukluk geçirdiğini, okulda derslerinin iyi olduğunu, ortaokulda bir tiyatro oyununu izlerken etkilendiğini ve orada oyuncu olmaya karar verdiğini, oyunculuk okuduğunda ailesinden hep destek gördüğünü, üniversitedeyken hocasının ona cici kız rollerinde oynaması gerektiğini söylediğinde çok yıkıcı olduğunu ve oyunculuk hayatında bu imajdan uzaklaşmaya çalıştığını söylemiştir. 

Başarılı oyuncu eskiden topuk yaylasında antrenman izlemeye gidecek kadar fanatik Fenerbahça taraftarıdır. Gizem Katmer nerelidir diye merak edecekler için oyuncumuz kendi Instagram hesabından yaptığı açıklamada aslen Rizeli olduğunu açıklamıştır. Gizem Katmer evli mi diye merak edenler için güzel oyuncu bir süredir sanat yönetmeni Güçlü Aydoğdu ile birlikteydi. Yakın zamanda  aile arasında yapılan bir törenle nişanlanmıştır. Aradan çok zaman geçmeden ailelerin ve arkadaşlarının katıldığı bir törenle küçük bir eğlence düzenleyerek evlenmiştir. Gizem Katmer Instagram adı gkatmer şeklindedir. Bu hesap üzerinden 117 bin takipçisi 171 gönderisi bulunur. Sosyal medya hesabında aktif paylaşım yaparak takipçilerini mutlu etmektedir.

Gizem Katmer Sinema Filmi, Tiyatro Oyunları ve Tv Dizileri 

  • 2019 yılında Aşk Büyü Vs. adlı sinema filminde rol almıştır. 
  • 2020 yılında Masumlar Apartmanı tv dizisinde Neriman karakterinde rol almıştır.
  • 2017 yılında Ulrike ve Açık Aile tiyatro oyununda rol almıştır.
  • 2015 yılında Çirkin tiyatro oyununda rol almıştır.
  • 2014 yılında Kozalar tiyatro oyununda rol almıştır. 

Yorum yapın

takipçi satın al