Gönül Şahan Kimdir?

Gönül Şahan Ankara’da eğitim yaşamına başladı. Liseyi bitirdikten sonra üniversite yaşamına başladı. Üniversitedeyken aynı kampüste öğrenim gören eşi ile tanışmıştır. Aşık olduğunu belirten Gönül Şahan daha sonra evlenerek bu mutluluğu taçlandırmıştır. Gönül Şahan aslında Ankara Üniversitesi, Ev ekonomisi bölümü mezunudur. Eşi Emrah Şahan ise mühendistir. İkisi de mesleklerini yapmayarak sosyal medyaya yönelmiştir. Bununla birlikte giderek tanınmaya başlayan çift, Gönül Şahan kimdir? sorusunu da beraberinde getirmiştir. 

Türk sosyal platformlarında fenomen olan Gönül Şahan eşi Emrah Şahan ile kısa videolar çekerek tanınmıştır. Çektiği altı saniyelik bir video ile adını duyurmuştur. Gönül Şahan kimdir? İlk başta eşi sosyal medyaya giriş yapmıştır. Daha sonrasında Gönül Şahan’da katılınca Şahangiller adında ortak bir hesap oluşturmuşlardır. Bu sosyal medya işinde çiftin ilk oğulları Efe de çifte eşlik eder. Hatta oğulları nasıl video çekmeleri konusunda fikir veriyormuş. Efe’nin gülmeyi çok sevdiğini ve pozitif bir çocuk olduğunu söylüyorlar.

Gönül ve Emrah Şahan çiftinin daha sonra Deniz adında bir bebekleri daha olmuştur. Gönül Şahan 2016 yılında nisan ayında babasını kaybedince içerik üretmek ve videolar bir süre durmuştur. Eşi Emrah Şahan devam etmeye çalışsa da Şahangiller olarak tanındıkları için videolar o kadar rağbet görmemiştir. Daha sonra Gönül Şahan kendini toparlayınca verilen kısa aradan sonra bu platforma geri dönülmüştür.

Gönül Şahan Kaç Yaşında? İki çocuk annesi olan ve sosyal medya da oldukça fazla sevilen Gönül Şahan doğum tarihi 1986 olup yaşından genç göstermektedir. 37 yaşında olan fenomen güzelliği ile de dikkat çeker.

Şahangiller olarak birçok platformda dikkat çeken bu çiftin iki tane oğulları bulunur. Çektiği videoların yanı sıra samimi ve gerçek olmalarıyla sosyal medyada yer bulabilmişlerdir. Aslında arkadaşlar arasında da çok komik olan çift bu konuda zorlanmamışlardır.  En çok merak edilen sorulardan biri de Gönül Şahan boyu kaçtır? sorusudur. Ya da Gönül Şahan kilosu nedir? Gönül Şahan 165 boyu ve en son bilinen kilosu 52 kilodur. Burcu ise oğlak burcudur.

Gönül Şahan’ın Oynadığı Filmler Nelerdir?

Şahangiler ailesi olarak yer aldığı bir filmde oynamıştır. Gönül Şahan’ın oynadığı filmler ? Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık filminde yer almıştır. İlk gösterim tarihi 20 Nisan 2018 olan bir filmdir. Yönetmenliğini Oleg Kuzovkov yapmıştır.

Küçük bir kız çocuğu olan Maşa ve sirkten emekli olan ayı Mişka’nın maceralarının anlatıldığı bir filmdir. Bir serinin ikincisi olan bu filmde birbirinden eğlenceli sürpriz isimler de yer almıştır. Filmde yer alan diğer fenomenler Enes Batur, Duru Önver, Başak Kahraman, Çitos Efe, Nisan Aktaş, Prenses Elif ve Şahangiller gibi başarılı insanlar yer almıştır. Gönül Şahan’ın oynadığı filmler? Şahangiller filmde rol alarak izleyenlere farklı bir deneyim yaşatır.

Gönül Şahan Nerelidir?

Gönül Şahan aslen Trabzonlu olan Gönül Şahan çok koyu bir Trabzonspor taraftarıdır. Eşi Emrah Şahan ise aslen Ankaralı olup ailesini de videolara dahil eder. Bu tarzdaki videoları da oldukça ilgi çekmiştir. Gönül Şahan ile ilgili en çok merak edilen bir diğer soruda Gönül Şahan alevi midir? Bu soru oldukça merak görse de bu konuda herhangi bir açıklama ya da bilgi yoktur.

Gönül Şahan burun estetiği konusu da oldukça merak edilmiştir. Daha önce sosyal medyasında paylaştığı bir videoda estetiği olduğu söylemiştir. Hatta bunun saklanacak bir şey olmadığı konusuna da vurgu yapmıştır. Gönül Şahan eski hali bu durumda merak edilen bir hal almıştır. Gönül Şahan burun estetiği olduğu hali ve olmadan önceki hali fotoğrafları internette mevcuttur.

Gönül Şahan Kardeşi

Birgül Çolak Sağkol Gönül Şahan’ın kardeşidir. Emrah Şahan ve Gönül Şahan birlikte sosyal medyada içerik üretmeye başlamışlardır. Fakat zamanla içerik üretme konusunda sıkıntılar yaşanmıştır. Bu durumda Gönül Şahan’ın kardeşi Birgül Çolak Sağkol videolara dahil olmuştur. İkilinin sıcak samimi davranışları oldukça sevilmiştir.

Gönül Şahan’ın kardeşi sosyal medya platformlarında sevilince kendisi de sosyal medya fenomeni olma yolunda ilerlemiştir. Daha sonrasında eşi Oğuz Sağkol ile birlikte youtube kanalı açmıştır. Kardeşi tarafından destek gören Birgül Çolak bu platformda da tanınmıştır. Fakat kardeşi kadar yer edinememiştir.

Şahangilleri bu platformda en çok zorlayan aynı diğer fenomenler de de olduğu gibi linçlerdir. Bu duruma Emrah Şahan ve ailesi alışsa da Gönül Şahan ve ailesi oldukça fazla etkilenmişlerdir. Kabullenmekte zorlukta çekseler zaman içinde alışmışlardır. Sosyal medyanın bir gerçeğinin de bu durum olduğu insanların kolay yoldan para kazanıyorlar diye nitelendirdikleri hem izleyip hem de linç etmeleri kaçınılmaz bir gerçek olmuştur.

Yorum yapın