Hande Aydemir Kimdir?

Hande Aydemir, Hacettepe Üniversitesi Radyo Televizyon Yayıncılığı bölümünden mezundur. Kendisini Gazeteci ve Journalist olarak tanımlamaktadır. Peki Hande Aydemir Kimdir? Kariyeri Radyo Vizyon’ da sabah haberi sunuculuğuyla başladır. 2007 yılında Halk TV’de editörlük ve sunuculuk yaptı. 2011 yılında TRT Anadolu kanalına transfer olarak bu kanaldaki Sağlıkla Dönüşüm isimli programda çalıştı. 2012 yılında, TV 24 kanalında çalışmaya başladı. Bu kanalda sabah bültenleri başta olmak üzere çeşitli programlarda sunucu olarak görev aldı.

2014 yılında TRT Haber kanalında daha sonraki yıl ise TRT Türk kanalında sunuculuk yaptı. 2018’de TV Net kanalına geçmiş haber moderatörü ve sunucu olarak görev yapmıştır. Tv100 Hande Aydemir kimdir? 2020 yılında görev yaptığı kanaldan ayrılarak TV100’e transfer oldu. TV Net kanalında ayrılışını Twitter hesabından paylaşımla duyurmuştur.

Hande Aydemir Kaç Yaşında, Nereli?

Hande Aydemir kaç yaşında? Hande Aydemir, 15 Eylül 1985 doğumludur. Günümüzde 38 yaşındadır.  Dolayısıyla Başak burcudur. Sosyal medya hesaplarından kendisinin özel hayatı hakkında bilgi edinmek mümkün değildir. Özel hayatına dair sosyal medyada paylaştığı tek bilgi Beşiktaş taraftarı olduğu bilgisidir.

Hande Aydemir hangi kanalda sorusuna; TV 100 kanalında Şimdi Konuşalım ve Gün Biterken programlarında sunuculuk yapmaktadır cevabı verilebilir. Şu anda halen bu kanalda bu görevlerine devam etmektedir. Hafta içi her gün saat 14.00’da Gün Bakış programında, Çarşamba günleri ise 20.00’de Şimdi Konuşalım programında Hande Aydemir’i sunucu olarak izleyebilirsiniz. Hande Aydemir nereli? Ankara doğumlu olan yetenekli sunucu aslen Boluludur. Şuan İstanbul’da ikamet etmektedir.

Hande Aydemir Fotoğrafları

Hande Aydemir fotoğrafları, Instagram’daki ‘handeaydemirtv’ kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz. Hande Aydemir instagram hesabında, 61.5 bin takipçiye ve 382 gönderiye sahiptir. Hande Aydemir, Twitter hesabında da aktif olan, kendi yorumlarını özgürce belirten biridir. Onu Twitter’daki ‘@HandeAydemirTV’ kullanıcı adıyla, 10.2 bin takipçisi ve 3.136 tweetiyle bulabilirsiniz.

Hande Aydemir boyu da oldukça fazla merak edilen sorular arasında ancak bu sorunun yanıtı da mevcut bilgiler arasında yok. Hande Aydemir vikipedi, sıklıkla aratılıyorsa da vikipedia platformunda kendisine ait bilgi bulunmamaktadır.Hande Aydemir evli mi, Hande Aydemir eşi kimdir, gibi sorular sıkça sorulsa da Hande Aydemir evli değildir. Özel hayatıyla ilgili fazla bilgi bulunmayan ünlü sunucu sosyal medyada da kariyerine yönelik paylaşımlar yapmaktadır. Hande Aydemir estetiksiz hali ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Ünlü ve güzel sunucunun, yıllar önce sunuculuk yaptığı görüntülerine bakıldığında tamamen doğal olduğunu söylemek mümkündür.

Yorum yapın