Lavinya Ünlüer Kimdir?

Son zamanların küçük oyuncusu olarak bilenen Lavinya ünlüer kimdir? Sorusu oldukça merak uyandırmıştır. Kendisi hakkında kısıtlı bilgiler bulunsa da küçük oyuncunun hayranları meraklarını saklayamamaktadırlar.  Lavinya küçük yaşta ailesine oyuncu olmak istediğini söylemiştir. Daha sonra ailesinin desteği ile oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Bugüne kadar birden çok dizide oynamıştır.

Lavinya bugüne kadar birden çok dizide oynamasının yanında çok fazla markaya modellik de yapmıştır. Lavinya Ünlüer kimdir? Sorusuna en iyi stil sahibi çocuk ödülünü alan oyuncu da demek mümkün olacaktır. Küçük oyuncu kendisine televizyon ekranlarında görmekten mutluluk duyar. Sosyal yaşamı da oldukça gelişmiştir. Paten kaymaktan, yüzmekten ve dans etmekten fazlaca hoşlanır. Lavinya Ünlüer’in ailesi hakkında pek fazla bilgi bulunmasa da annesinin fotoğrafçı olduğu bilinir. Bundan dolayı sosyal platform hesaplarındaki fotoğrafları profesyonel çekimlere sahiptir. Resmi sosyal medya hesapları Lavinya Ünlüer’in ailesi aracılığıyla yönetilmektedir. 2023 yılı itibariyle resmi instagram hesabında 486 bin takipçisi bulunur. Instagram adı ‘lavinyaunluer’ olarak bilinir.

Lavinya Ünlüer sosyal medya hesaplarında genelde çeşitli markaların kids kıyafetlerinin tanıtımında da reklam yüzü olarak yer alır. Bunun yanı sıra şampuan ve oyuncak gibi ürünlerinde reklamlarını yaptığı görülmüştür. Lavinya Ünlüer kimdir? Sevilen küçük oyuncu aynı zamanda danslı, müzikli oyunlarda da yerini almış orada da bir kitleye sahip olmuştur. Ayrıca birden fazla dergide kapak yüzü olarak yer almıştır. Küçük oyuncunun bilinen ajansı Kemal Ekenel Ajans’a bağlı olarak oyunculuk kariyerini sürdürmeye devam eder. Lavinya Ünlüer 1 Temmuz 2011’de doğdu. Lavinya Ünlüer kaç yaşında? 2023 yılı itibariyle küçük oyuncu Lavinya 12 yaşındadır.

Lavinya Ünlüer Hakkında

Küçük yıldız İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğal olarak İstanbulludur. Star TV ekranlara gelen Benim Tatlı Yalanım 2019 dizisinde Kayra karakterini canlandırmıştır. 

  • Lavinya Ünlüer boyu kaçtır? Ünlüer 1.35 boyundadır. Yaşına göre gelişimi oldukça iyidir. 
  • Lavinya Ünlüer kilosu kaçtır? Küçük oyuncusu 25 kilodur. 
  • Lavinya Ünlüer’in annesi babası kimdir? Küçük oyuncunun annesinin fotoğrafçı olduğu daha önce yazımızda bahsetmiştik. Fakat küçük oyuncu Lavinya Ünlüer’in ailesi hakkında net bilgiler mevcut değildir. 
  • Lavinya Ünlüer Nerede Yaşıyor? Aslen İstanbullu olan küçük oyuncu İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. 
  • İkizler burcu olan Ünlüer sarı saçlı ve yeşil göz rengine sahiptir.

Lavinya Ünlüer Oynadığı Diziler

Küçük oyuncu ekranlara Lavinya ünlüer tv dizileri ilk kez 2014 yılında Reaksiyon dizisi ile geldi. Daha sonrasında birkaç dizi de daha oynayan Lavinya Ünlüer, 2019 yılında ekranlara gelen Benim Tatlı Yalanım 2019 dizisinde Kayra karakterini başarılı bir şekilde canlandırdı. Aynı zamanda Lavinya Ünlüer, Emel Müftüoğlu’nun Hovarda klibinde de oynamıştır. Burada da oldukça başarılı olmuştur. Sevilerek izlenmiştir.

Lavinya Ünlüer filmleri ise Reaksiyon 2014, Beyaz Gece 2015 filmde Çiçek karakterinde, Bana Sevmeye Anlat 2016-2017 filminde Çiçek karakterinde, Ufak Tefek Cinayetler 2016-2017 Mila karakterinde, Benim Tatlı Yalanım 2019 filminde Kayra karakterinde oynamıştır. Lavinya Ünlüer aynı zamanda Kefaret filminde de oynamıştır. Bu dizi Fox TV de ekrana gelmiştir.  Bu dizide Zeynep’in kızını canlandırır. Down from the Clouds isimli kısa filminde 2021 yılında oynamıştır. 2022 yılında da Masal Zamanı Melez Prenses filmiyle de kendisinden çokça söz ettirmiştir. Oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen küçük oyuncu oldukça da fazla beğenilmektedir. 

Yorum yapın