Hazal Çağlar Kimdir ?

Hazal çağlar kimdir? Hazal çağlar, son dönemde oynadığı Gönül Dağı dizisiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilen Gönül Dağı dizisi ‘Gedelli’ kasabasında geçen ve dram türünde bir dizidir. Bu dönem 2. Sezonuna başlayan dizi TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaktadır. Oldukça fazla izleyiciye sahip olan Gönül Dağı’nın  gelecek bölümü, seyircileri tarafından merak edilmektedir. Bölümlerinin yanı sıra güzel  oyuncularından Gönül Dağı Asuman kimdir sorusu yine izleyiciler tarafından sıklıkla soruluyor. 

Gönül dağı dizisinin dinamik ve genç oyuncu kadrosuna dahil olan Hazal Çağlar, dizide Asuman karakterine hayat veriyor. Hazal çağlar kimdir sorusunun cevap olarak şuan Gönül Dağı dizinin Asuman’ı cevabını verebiliriz. Dizide canlandırdığı karakterin ve oyunculuğunun izleyici tarafından çok beğenilmesiyle Gönül Dağı Asuman kimdir ya da Hazal Çağlar estetiksiz hali konuları sıklıkla aratılıyor.

Hazal Çağlar Kimdir Ve Nerelidir?

Hazal Çağlar nereli? sorusuna Hazal Çağlar, İstanbul doğumludur cevabını verebiliriz. Eğitimini de Beykent Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümünde mezun olarak tamamlamıştır. Eğitiminde lisansının yanında temel oyunculuk eğitimini No 10 Studio’da alışmıştır. Bunlarla da yetinmemiş kamera önü oyunculuk eğitimini de Metin Balekoğlu’nda tamamlamıştır. Oyunculuk konusunda kendini geliştirmeye devam eden güzel oyuncu, Hasan Güngör Menajerlik şirketine kayıtlıdır.  Hazal çağlar kaç doğumlu diye soracak olursanız da 9 Kasım 1995 doğum olduğu bilgisinin daha yaygın olduğunu söyleyebiliriz.

Hazal Çağlar Kimdir Vikipedi, olarak aratıldığında bu sitede hakkında bir bilgi olmadığını görürüz. Ancak bu durum genç oyuncunun başarısıyla ilgili değildir. Akrep burcu olan ünlü oyuncunun Galatasaraylı olduğu bilinmektedir.

Hazal Çağlar Kimdir Oynadığı Diziler

Hazal Çağlar ilk olarak bir şarkı klibinde oynayarak, oyunculuk hayatına adım atmıştır. Burak Öksüzoğlu’nun söylediği ‘Konu Sen Olunca’ isimli şarkının klibiyle parlak oyunculuk hayatına ilk adımı atmıştır. Ardından GS TV’de bir süreliğine sunuculuk yapmıştır. Oyunculuk dünyasına resmen girdiğini duyurduğu ilk işi ise Aile Hükümeti filmidir. İlk işini bir filmde rol arak yapmıştır. Bu filmden sonraki işi ise Gönül Dağı dizisidir. Gönül Dağı her hafta reytinglerde birinci gelmektedir. Güzel oyuncu bununla ilgili bu dizide yer almaktan onur ve şeref duyduğunu bir röportajında belirtmiştir. Hazar çağlar aslen nereli sorusunun cevabı ise babasının nereli olduğuna bağlı olarak Erzincan olacaktır.

Gönül Dağı dizisinde hayat verdiği Asuman karakterinin yoğun ilgi görmesinden dolayı hakkında pek çok şey merak edilmeye başlanmıştır. Bunların arasında Hazal Çağlar boyu sorusu da var. 1.69-1.70 boyunda olduğuna dair bilgiler mevcut.

Hazal Çağlar Estetiksiz Hali

Anadolu kadını imajına sahip olan güzel oyuncu Gönül Dağı dizisine oldukça uyumludur. Doğal saç rengi ve kahverengi gözleriyle tam anlamıyla Anadolu kadını olan oyuncu estetik yaptırmadığını, çıkan görüntülerin kilolu haline ait olduğunu söylemiştir. Hazal Çağlar estetiksiz hali olarak sosyal platformlarda yayılan fotoğraflarda çok farklı gözükmesine rağmen yalnızca kilolardan kaynaklı olduğunu estetik yaptırmadığını belirtmiştir. Sonuç olarak o fotoğraflarda yaşının küçük olmasıyla ve kilosunun oturmadığı konusunda hemfikir olunmuştur.

Hazal çağlar instagram kullanımında ise caglarhazal9 kullanıcı adıyla 275 bin takipçisi vardır. Güzel oyuncu bu platformda yalnızca kendisini paylaşmaktadır ve 142 gönderiye sahiptir. Sayfasında özel hayatıyla ilgili fotoğraflar paylaşmayan ünlü oyuncu, kariyeri çerçevesinde gönderiler paylaşmaktadır.

Hazal Çağlar’ın Sevgilisi Kim?

Hazal Çağlar kiminle evli araştırması yapılsa da genç oyuncunun henüz evli olmadığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra Hazar Çağlar, iş adamı Atilla Bingöl ile anılmaktadır. Hazal Çağlar’ın sevgilisi kim sorusuna verilebilecek cevap budur. Bir süre ilişkilerini saklayan çift Atilla Bingöl’ün Hazal Çağlar’la olan bir fotoğrafı ile ilişkileri olduğunu açıklamıştır. Atilla Bingöl de Hazar Çağlar da kendi sosyal medya hesaplarında özel hayatları ile ilgili paylaşım yapmamaktadır. İlişkilerini özel olarak yaşamaktadırlar.

Atilla Bingöl, İzmir 18 Kasım 1981 doğumlu bir iş adamıdır. Tinkon Grubu’nu satın alarak 2000 yılında iş dünyasına girmiştir. Esnaf Restaurant’ı 2016 yılında kurmuştur. Sonrasında 2020 yılında Xkitchen Smart Kitchens zincirini kurdu. 2021 yılında da “Xdeliver Distribution Logistics” şirketini kurarak temelini sağlamlaştırmıştır. İzmir doğumlu olmasına rağmen işlerini İstanbul’da yürüten Bingöl, Tinkon Grup’la organizasyon çalışmaları yaparken Esnaf Restoran ile birlikte catering hizmeti sunmaktadır.

Gönül Dağı Asuman Kendi Sesi mi?

Oyunculuk dünyasına Aile Hükümeti filminde aldığı rol ile giren güzel oyuncu Gönül Dağı dizisinde yalnızca oyunculuk yetenekleriyle değil sesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Gönül Dağı dizinde oynadığı Asuman karakterine yazılan şarkı söyle sahneleri çokça beğenilmiş ve akıllara Gönül Dağı Asuman gerçek sesi mi sorusunu getirmiştir.

Dizide seslendirdiği “Ervah-ı Ezelden” türküsüyle sesini göstermiş ve çok fazla beğeni almıştır. Daha sonra dizide “Yar İmiş Meğer” türküsünü de seslendirmiştir. Söylediği bu şarkılarda kendi sesini kullanan yetenekli oyuncu, oyunculuk yeteneğinin tek yeteneği olmadığını gözler önüne sermiş oldu. Dizide söylediği şarkılar dışında birçok programa konuk olarak şarkılar da söylemiştir.

Yorum yapın