Sosyal Medya Fenomeni İpek Karabulut Kimdir?

Ünlü fenomen İpek Karabulut, 20 Aralık 1999 yılında dünyaya gelmiştir. İpeklisi ismiyle tanınan fenomen daha sonra İstanbul’a taşınmış ve İstanbul’da yaşamını devam ettirmektedir. Daha sonrasında da, İstanbul da tanıştığı eşi Hamza Karabulut ile 5 yıl sevgili kaldıktan sonra evlenmeye karar veren İpek Karabulut, 2019 yılının Temmuz ayında dünya evine girmiştir. Hamza Karabulut ile evliliğinden 1 yıl sonra 28 Temmuz 2020 tarihinde Asmin Alya isminde kız çocukları dünyaya gelmiştir. İpek Karabulut’un 3 yaşındaki kızı Asmin Alya 28 Temmuz 2020’de dünyaya gelmiştir. Şu anda 24 yaşında olan sosyal medya fenomeni İpek Karabulut sosyal medyaya hâlâ içerik üretmeye devam etmektedir. 

İpek Karabulut Biyografi

İpek Karabulut Fenomen Olduğu İsim?: Genç fenomen İpek Karabulut girdiği platformlarda İpeklisi ismi ile tanınmıştır.

Fenomen İpek Karabulut Kaç Kilodur?: Sosyal medyaya içerik üreten İpek Karabulut 53 kilodur.

İpek Karabulut’un Boyu Kaçtır?: Güzel fenomen İpek Karabulut’un boyu 1.63’tür.

İpek Karabulut Nerede Yaşamaktadır?: İpek Karabulut doğduğu şehir olan Diyarbakır’dan İstanbul’a taşınmıştır. Şu anda İstanbul’da ikamet etmektedir.

İpek Karabulut’un Doğum Tarihi?: Diyarbakır’da dünyaya gelen ünlü fenomen İpek Karabulut’un doğum tarihi 20.12.1999’dur.

İpek Karabulut’un Burcu Nedir?: 20 Aralık doğumlu olan İpek Karabulut, Oğlak burcudur.

İpek Karabulut’un Doğum Yeri?: 24 yaşında olan İpek Karabulut, Diyarbakır’da doğmuştur.

İpek Karabulut’un Eşi Hamza Karabulut Nerelidir?: İpek Karabulut’un eşi Hamza Karabulut Batman/Beşirilidir.

İpek Karabulut’un eşi Hamza Karabulut Öldü Mü?

5 yıllık ilişkileri sonrasında dünya evine giren İpek Karabulut’un eşi Hamza Karabulut silah kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. İpek Karabulut eşi için Hamza Karabulut intiharı haberini yalanlamış ve eşinin intihar etmediği ya da cinayete kurban gitmediğini belirterek, talihsiz bir silah kazasıyla vefat ettiğini belirtmiştir. İpeklisi olarak tanınan isim 2 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata gözlerini yummuştur.

İpek Karabulut’un Eşi Hamza Karabulut Nasıl Öldü?

7 Mart 2021 de hayatını kaybeden Hamza Karabulut’un eşi İpek Karabulut, eşinin ölümü hakkında şöyle konuştu: “5 Mart günü her şey gayet normalken eşim ile birkaç arkadaşı evdeydi. Ben o sıra evde değildim. Kızım Asmin ile birlikte annemlerdeydim. Bana bir telefon gelmesinin ardından eve koştum. Eşim yaralanmış ve yerdeydi. Silah temizlerken, yanlışlıkla vurulmuş. Yani bu intihar haberleri gereksizdir. Her yerde işine gelindiği şekilde yazıldı. O haberleri yazan kişileri tek tek şikayet ettik. Hemen ambulansı aradık ve hastaneye kaldırdık. Yoğun bakıma alındı. Doktor bize umut vermişti. Eşim 2 gece hastanede kaldı. Biz çok umutluyduk. Eşimin öleceği aklımın ucundan bile geçmedi. Ben o sırada annemlerde kaldım. O gün hava soğuktu. Asmin için evde kalıyordum ama sürekli hastaneyi arayıp haber alıyordum. 6 Mart Cumartesi günü, doktor dediğim gibi bize ümit verdi. Ben o gece o kadar rahat uyudum ki, sabah olacak ve gidip onu göreceğimi umut ediyordum. 7 Mart Pazar sabahı uyandığımda içimde bir sıkıntı vardı. Eşimi sorduğumda bana iyi dediler. Meğerse gece saatlerinde kalbi durmuş. Neyse ben hala bilmiyorum. Bizimkiler hastaneye gidelim dedi. Fakat hissediyordum. Öldü mü? diye soruyorum. Herkes cevapsız kalıyordu. Hastaneye gitmedim. Direk camiye gittim. Orda cenazesi geldi. Kıyamet o an koptu. İnanamadım. İnanmak istemedim. Öldüm, öldüm dirildim. Öptüm kokladım. Asmin’le beraber vedalaştık. O gün yola çıkıp, eşimin cenazesini memlekete getirdik.”

Yorum yapın

takipçi satın al