Rus Fenomen Polina Chursanova kimdir?

Başlarda sadece aile ve arkadaşlar için kullanılan sosyal medyanın kitlesi bir anda değişime uğradı. Bu değişim sonucunda insanların sosyal medya kullanım şekillerine de etki etti. Artık günümüz dünyasında insanlar hayatlarını tamamen sosyal medya ile yaşamaya başladı. Bu durumun en doğal sonucu olarak da sosyal medyayı aktif halde kullanan sosyal medya fenomenleri ortaya çıktı. Bu fenomenlerden arasında Rus fenomen Polina Chursanova da gelmektedir. Peki Rus Fenomen Polina Chursanova kimdir?

Tabir edildiği biçimden de anlaşılacağı üzere Polina Chursanova Rus kökenli bir kadındır. Polina Chursanova 19 Mayıs 1996 doğumludur. Doğum tarihini öğrenmek bize Polina Chursanova kaç yaşında? sorusunun cevabını vermek için oldukça önemlidir. Polina Chursanova için 27 yaşında cevabını verebiliriz. Polina’nın burcu ise boğadır.

Polina Chursanova’nın Rus kökenli bir fenomen olduğundan bahsedilebilir. Bu konuda Polina Chursanova’nın kökenlerine bakılması gerekir. Polina’nın Rus kökeni anne tarafından gelmektedir. Polina Chursanova’nın babası Türk annesi ise Rus kökenine sahiptir. Bu sebep ile Polina iki ırka da mensuptur. Polina Chursanova tek çocuk olması ile bilinir. Polina annesi sayesinde Rus dili ve babası sayesinde de Türk dilini çok rahat konuşabilmektedir.

Polina Chursanova’nın fiziksel özellikleri de oldukça dikkat çekicidir. Polina Rus kökenlerinin getirdiği özellikleri tam anlamı ile taşır. Polina oldukça uzun boylu bir kadındır. Boyu tam anlamıyla bilinmemek ile beraber ortalama 1.71 olarak bilinir. Bunun yanı sıra sapsarı saçları ve dikkat çeken yeşil gözleri ile de tam bir Rus kadınıdır.

Polina Chursanova’nın eğitimi biraz karışıktır. Annesi Rus, babası Türk olan Polina eğitim konusunda sürekli farklı ülkelerde eğitim görmüştür. Fakat eğitiminin büyük bir çoğunluğu Türkiye’de görmüştür. İstanbul Teknik Üniversitesinde iktisat fakültesine başlamış fakat okulu yarıda bırakmıştır.

Polina’nın özel hayatında ise işler oldukça yolundadır. Güzel fenomenin güzel giden bir ilişkisi vardır. Polina güzel giden ilişkisini 2021 yılında evlilik ile taçlandırmıştır. Polina Chursanova’nın eşi Kerem Arseven’dir.

Rus Fenomen Polina Chursanova ve Sosyal Medya

Fenomen tabiri son dönemlerde oldukça popüler olan bir kalıp haline geldi. İnternet dünyasının genişlemesi ile beraber sosyal medya platformları da oldukça yaygın bir kullanıma sahip oldular. Daha önceleri sosyal medya hesapları sadece facebook gibi aile ve arkadaşlar ile iletişim için kullanıldığı görülürdü. Uzunca bir dönem facebook kullanan kullanıcıların ilgisi üreticiler tarafından fark edildi. Bu durum da başka sosyal medya platformlarının çıkışına sebep oldu.

Artık sadece aile ve arkadaşlar için kullanılmayan sosyal medya platformlarına her gün yeni bir tane eklenir. Bunlar snapchat, instagram, twitter, telegram gibi çoğaltılabilir. Fakat günümüzde bu uygulamalardan en popüler olanları instagram ve twitter olarak bilinir. İnsanlar hayatlarının her anını bu sosyal medya hesaplarından yayınlamaya başladılar. Kimi uygulamalar için sadece duygu ve düşünceler paylaşıldı. Kimi uygulamalar için ise sadece fotoğraf ve video temalı paylaşımlar yapıldı. Bunların yanı sıra kendi hayatlarını sosyal medya da paylaşan birçok insan fenomen adı altında bir takım ünler kazandı.

Ün kazanan yani fenomen ünvanını alan insanlardan biri de elbette ki yazının ana karakteri olan Polina’dır. Rus fenomen Polina Chursanova instagram hesabı ile ün kazanmıştır. Polina’nın instagram hesabını soracak olanlar için ise instagram adı ‘polchursanova’ olarak bilinir. Bunun yanında güzel sosyal medya fenomeninin hem twitter hem de youtube hesabı vardır. Youtube hesabı ise yine kendi ismi olan Polina Chursanova ismi ile açılmıştır.

Fenomen neredeyse tüm sosyal medya hesaplarında oldukça aktiftir. Youtube kariyeri bundan tam 7 yıl önce başlamıştır. 2016 yılında beni tanıyın isimli videosunda daha ayrıntılı bir biçimde kendinden söz etmiştir. Bu hesapların yanı sıra Rus fenomen Polina Chursanova twitter hesabı için ise herhangi bir bilgi bulunmadığı bilinir. 

Yorum yapın